Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap késő du óta nem éreztem...

Tegnap késő du óta nem éreztem a babám ma mintha egyetlen egyszer talán de nem vok bizti benne. Lehet h alszik?

Figyelt kérdés
Délelött igaz intenzíven takarítottam pórszívóztam stb..akkor nem is volt időm annyira figyelni.Evés után általában mindig mozog de most azt sem éreztem :(! Alapból amúgy olyan sokat mozog a babám..
2012. aug. 4. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Pláne 19 hetesen nem kell megijedni,még akkor sem,ha 1-2 napig nem érzed.Nekem is volt ilyen,holott a 3. babámat várom.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem rohangáltam rögtön orvoshoz, és egy ismerősömnek annó én is azt tanácsoltam, hogy nyugodjon meg, egy 37 hetes baba már nem mozgolódik annyit. Másnap megtudtam, hogy a baba szíve megállt, nem tudni miért. Azt mondták, hogy 100,000 terhességből egyszer történik ilyen, tehát az esélye nulla volt, mégis megtörtént. Ezen már az sem segített volna, ha azonnal elindul, de azért... Nagyon rosszul érzem magam az eset miatt azóta is, és óvatosabb vagyok az ilyen tanácsokkal :-sss

Örülök, hogy nincs baj! Viszont a történtek után átgondoltam, és azt hiszem jobb, ha vaklármával inkább ezerszer bemész a dokihoz (hiszen ezért fizetik, a beszólásait engedd el a füled mellett, vagy menj át másik orvoshoz), mintha baj történne. Nem azt mondom, hogy ha 5 percig nem érzed, akkor indulj, de legalább hívd fel a dokidat. Egyél csokit, igyál kólát, csinálj egy kis terhestornát, próbáld meg felébreszteni, de ha már órák óta nem érzel semmit ezek ellenére, akkor indulj.

2012. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!