Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredményem jó? Melyik...

AFP eredményem jó? Melyik városban mennyi a határ érték?

Figyelt kérdés
Az első babámnál 0.79 lett védőnő és dokim szerint JÓ! A 18 hetes uh.n is minden rendben volt mégis ráírták a papirra h genetikai tanácsadás javasolt!De a dokim nem küldött!Mert a határ 0,5-2,5 ig van! De olvastam a neten h van amelyik doki azt írja h 0,8 a határ :(. Most 0,73 lett az AFP-m.Kedden megyek uh.ra.Már előre félek majd h megint riogatnak a genetikával :(.Kecskeméten volt akinek 0,73 és nem küldték genetikára? Köszi a válaszokat!
2012. aug. 3. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:) De én egy percig sem izgultam az AFP miatt, tudtam, hogy az csak egy fehérje, amiatt kizárólag nem lehet egy baba down kóros.... De ha nincs meg 12. héten az orrnyerge, a nyaki redő vastagsága eltér nagyon az átlagtól, az már adhatott volna okot az aggodalomra, de ezek mind rendben voltak:)
2012. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem is jók a 12 hetes eredményeim :)!
2012. aug. 3. 12:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben van:):):): További szép napot:):)
2012. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2012. aug. 3. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!