Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hét múlva kell mennem...

3 hét múlva kell mennem AFP-re, rögtön megkapom az eredményt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Majd csak 3 hét múlva. Bár ez kórháza rendelője válogatja, mert én ennek ellenére a következő héten már tudtam. Ilyenkor csinálják a Hepa szűrést is, és arra kell sokat várni az a három hét, csak külön nem szokták küldözgetni az eredményeket.
2008. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem is kaptam a kezembe.A dokim kérte ki(Bp i vagyok)A hepa szűrésről meg nem is tudtam csak mikor mentem a védőnőzöz akkor mondta ,hogy megjött ez az eredmény is és ez kérni fogják a szülésnél,uhogy meg kell őrizni a papírt .
2008. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az AFP eredményére 1 hetet kell várni, Hepatitist is szűrnek, azt a védőnőnek is küldik, az 3 hét, én pont ma voltam a vérvételen, ott mondták a laborban. De nekem is a dokim megy érte a kórházba, én már csak a dokihoz megyek majd.
2008. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello, én ma voltam AFP-n és azt mondták, hogy 2 hét múlva lesz meg az eredmény (hepatitisz, Afp) és egyből felküldi a labor a nőgyógyászati osztályra az orvosomnak. Nem is tudtam, hogy valahol a védőnőnek küldik ki...
2008. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk a vérvétel után 3 nappal meg van az eredmény de ugy látom ez mindenhol máshogy van 19 hetes kismama:)
2008. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!