Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik egy nyakiredő...

Hogyan zajlik egy nyakiredő vizsgálat? Egyből megkapom az eredményt? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
UH vizsgálat a 12. héten Az eredmény pedig azonnal megvan.
2008. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Mitől lenne fájdalmas egy uh.???

Azonnal megvan az eredmény.

2008. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A nyakiredő vizsgálat egy hüvelyi UH keretében történik, kimerevítenek egy képet a babádról, és megmérik a nyakán a takaróredő vastagságát. Ezzel bizonyos rendellenességeket tudnak kiszűrni, de az eredmény csak "tájékoztató jellegű", szóval ha a határértéken túl van, az sem jelent egyből bajt, csak akkor további vizsgálatokat is el kell majd végezni. A normális érték 3 mm. alatt van. Az eredményt egyből megmondják, és csak annyira "fájdalmas" mint egy hüvelyi UH általában - inkább kicsit kellemetlen :)


Remélem tudtam segíteni, üdv.: 21 hetes kismami

2008. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk nem hüvelyi, hanem hasi volt az ultrahang, de a leírás teljesen pontos.
2008. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem sem hüvelyi volt,hanem hasi uh.és egyáltalán nem fáj,nem kell félned.Sztem tök jó,ekkor már egész kifejlett kis emberkét látsz:)
2008. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!