Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok. Napi 4x1...

9 hetes vagyok. Napi 4x1 Utrogestant kell szednem a 4. héttől, de kb.1 hete már "nem fogadja be annyira" a szervezetem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy pl. a java visszafolyik, nem is tudom már olyan mélyre felhelyezni,sokszor majdnem fél darabok jönnek vissza a tisztasági betétre. Elképzelhető, hogy "már nem kell" a babának? Megoldja magának vhogy?Vagy a méhlepény már kifejlődhetett annyira, hogy átvegye a szerepét?
2009. júl. 18. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Add magadnak csak 3x,de mindenképpen szükség van erre a 12.hét végéig,de nem árt még a 13.héten sem alkalmazni!Az utro a sárgatesthormont pótolja,ami szükséges a tökéletes beágyazódáshoz!Ha abbahagynád,akkor levállik a petezsák a babával együtt!Ugye azt nem akarod?Nem is kell annyira feltenni,csak annyira,amennyire engedi magát a dolog!Erőszakoskodni nem kell!De abbahagyni nem szabad!!!

Kitartást és jó egészséget!

2009. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a gyors válaszodat! abbahagyni persze, hogy nem akarom, hiszem már elvesztettem 3 babát, csak megijedtem, hogy akkor miért nem kell Neki...?köszi még egyszer.
2009. júl. 18. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad abbahagyni, igaza van az előttem szólónak. Én is használom a 4. héttől. Most 7 hetes vagyok, és azt mondta az orvosom, hogy a 13. hétig használni kell. Én napi 3-at használok, ugy hogy reggel 1-et, és este 2-őt. Ugye akkor már lefekszem utána, ugyhogy az nem folyik ki, teljesen felszivodik. A reggeliből némi azért kijön, de nem sok.
2009. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy már elvesztettél 3 babát! Hát akkor meg pláne nem szabad abbahagyni!!! Mikor felhelyezed, próbálj meg feküdni egy órát....
2009. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellet szednem duphastont de abbahagytam a 12.heten majd 14 hetesen elkezdtem barnazni es irtak fel nekem is huvelygelt amit csak este kellet feltenem 2 hetig kellet hasznalni de tegnap abbahagytam es ma barnazok megint.nagyon ideges vagyok mert nekem is elment mar 2 baba.
2009. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Aki barnázgat vagy enyhén vérezget,annak napi 1 csésze palástfű,körömvirág teát ajánlok,nem erőset!Reggel éhgyomorra kell meginni a felét,a többit kortyolgatva és természetesen nem melegen,hanem langyosan vagy hidegen!Nekem sokat segitett a 4.terhességemben,mert előtte elvesztettem egy 16hetes és egy 14 hetes babát!

Egy próbát szerintem mindenkinek megér!

Sok sikert,jó egészséget!

2009. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit használj amennyit a doki mondott. Nekem is kellett napi kettőt. Próbáld fekve felhelyezni,és maradj egy kicsit ,min. 1 órát fekve. Minden jót!
2009. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha kifolyik és nem érzed megoldottnak ilyen módon akkor hívd fel az orvosodat.Én felhínám,mert lehet áttérne tablettára,vagy megnézné,hogy mi nem megy.Addig is ne add fel szerintem se és próbálkozzál.

Üdv.36 hetes Km.

2009. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek a választ! doki azt mondta, hogy a betöltött 12. hétig mindenféleképpen szedjem, csak hetente csökkentsem 1 szemmel az adagot.hááát, remélem így azért sikerül kibírnunk, és nem lesz semmi gond a későbbiekben sem...
2009. júl. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!