Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab műtétem volt ma...

Missed Ab műtétem volt ma pont 2 hete. Enyhe átlátszó folyásom van barna színű pecsételéssel. Ez normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. :(


Hány hetesen??

2012. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10+5 naposan. :'(
2012. aug. 2. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem :(
2012. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sajnos már a 3. baba volt aki itt hagyott:((
2012. aug. 2. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

óóóóóó te szegény. Lehet tudni miért?

Nekem még 3 hét után is volt olyan barnás pecsételés.

2012. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk hogy mért sajnos.Van már 2 kisfiam.Eléggé elgyengült a méhszájam az első 2 terhesség alatt így lehet hogy annyira gyenge és még egy picit nyitott is a külső méhszáj hogy fertőzés van a dologban de ezt csak most kezdi el a dokim kivizsgálni.2 babámat vesztettem el a 8. héten már nem vert a szivük.A mostani pici meg a 10 hét 5 napig bírta.Minden előjel nélkül leállt neki is.A kihordott fiaimnál semmi probléma ne volt kivéve a méhszáj lazasága de ez csak annyit tett hogy többet kelett feküdnöm.Most meg egy év alatt a 3. baba amit elvesztek.Mind a 2 missed ab után hamar talpra álltam (testileg) most meg egyfolytában ez a barna folyás:/Jővőhét szerdán megyek dokihoz és vetjük bele magunkat a kivizsgálásokba.Sajnálom ami veled is történt:(A világ eggyik legrosszabb dolga.
2012. aug. 2. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 (missed-ab) volt, nem tudtuk meg miért. Az egyik a 7.héten a másik a 11-en -ez vérzett(barnázott)heteken át. Minden eredményem jó. Van egy gyerekem, vele semmi problémám nem volt.

Most tartok a 9+5 héten, folyamatos rettegésben, hogy minden rendben van-e vele.

2012. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:((

Minden rendben lesz!Csak ez lebegjen előtted!

Kívánom hogy boldogok legyetek!

2012. aug. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!