Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen átlátszó folyás...

13 hetesen átlátszó folyás normális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 13:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem az egész terhesség alatt volt folyás, pedig előtte nem volt jellemző. Szerintem normális, de ha büdös, vagy viszket, menj el dokihoz.
2010. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átlátszó, kicsit bővebb folyás normális, sőt!Ilyennek kell lennie az egész terhesség alatt.A mennyisége egyre több lesz, ahogy közeledik a szülés.Egy kicsit olyan, mintha peteérésed lenne.Az sem baj, ha kicsit fehéres-halványsárga.De ha nem vagy nyugodt, mert eddig nem ilyen volt,inkább mutasd meg az orvosnak.Amíg nem viszket, és nincs szaga, nincs baj.De te tudod, hogy eddig milyen volt, amióta terhes vagy.Ahhoz viszonyíts!
2010. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En mult heten voltam dokinal,megvizsgalt,folyasom normalis mennyisegben van,se nem budos,se nem viszket,dokim megis azt mondta,hogy enyhe gombam van,3 kupot kaptam ra.Magam se gondoltam volna,hogy gombam van :S
2010. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI, NORMÁLIS ,NEM VISZKET STB..CSAK AZT HITTEM ELMÚLIK.
2010. aug. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!