Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz már ebből szülés végre?

Lesz már ebből szülés végre?

Figyelt kérdés
40 hetes kismama vagyok, egyre gyakrabban keményedik a hasam, már majdnem 5 percenként megfeszül, de fájás nélkül, de van, hogy fáj az alhasam is. Szerintetek sokat kell még várnom a szülésig?
2012. aug. 2. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem. Van, akinél keményedéssel kezdődnek a fájások. Lehet nálad is ez van. Az már jó jel, hogy rendszeresek.
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 37+2 hetesen volt ilyen egesz nap.aztan estere mar surusodott es kb 5-10 percenkent kemenyedtem. Meg ha eppen semmi sem volt,akkor ha megfordultam az agyon azonnal megint jelentkezett a kemenyedes. Ott enis azthittem megszulok. Azota nincs ilyen,max naponta 2-3 es kesz. De mondjuk nekem volt idom meg,lehet h azert nem indult meg. Neked lehet. Es kivanom h mihamarabb babazhass :)
2012. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnapra vagyok kiírva, úgyhogy bízom benne, hogy ez már jel! Neked is könnyű szülést!
2012. aug. 2. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fájás csak már a kórházban az 1percesekre mondanám, hogy fájás. Mielőtt elkezdett szivárogni a magzatvíz olyan egybe betongömbnek éreztem a hasam, olyan folyamatos keményedés. Szerintem lehet jel.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!