Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előírás hogy a kisfiúknak...

Előírás hogy a kisfiúknak nagyobb súllyal kell születniük?

Figyelt kérdés

kislányom 3250 grammal 51 centivel született,átlag súllyal

most kisfiam lesz , ő nagyobb lesz mert hogy kisfiú?


vagy semmi köze ehhez, szimplán genetika?


nem tudom mennyire számít egyik gyerkőccel sem híztam semmit a terhesség alatt..


most 26 hetes vagyok .



2012. aug. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyobbnak születtem bátyjámnál. Ez nem előírás. csak átlag! Átlagosan nagyobbak. ez nem azt jelenti, hgoy nagyobb is lesz!
2012. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem előírás,hanem statisztika.Nekem két lányom van,emlékszem hogy ultrahangon mindig elővették ezt a statisztikai lapot.

De pl. sógornőmnek a fia 2500g volt,a lánya meg majdnem 4.Úgyhogy szerintem ez nem számít!

Boldog babavárást!

2012. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem kell nagyobb súllyal születniük. Sőt, a sors fintora, hogy az erősebbik nem általában kisebb és gyengébb csecsemőkorukban, több kisfiú kerül PIC-re, mint kislány, több ideig maradnak stb.
2012. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiam 3114 gr-al szőletett, a lányom 3333 gr-al.

Most 35 hetes vagyok ismét kislánnyal, de tuti 4 kg körüli lesz.

35 hkm

2012. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!