Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat a terhességről? Nagyon szeretnék gyereket, de még csak 17 vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig tudtam, hogy is akarok gyereket, de már 3-4 éve érzem azt, hogy igazán szeretném. Tudom, hogy még fiatal vagyok, és nem is akarok összefeküdni senkivel csak azért hogy "babázhassak". Csak nem tudom, hogyan terelhetném el a gondolataim. Minden nap eszembe jut. A legnagyobb kívánságom az, hogy a gyermekem/gyermekeim egészségesek legyenek. Két éve lefogytam 15 kilót csak mert tudtam, hogy majd ha eljön az ideje, a túlsúly nehezíteni fogja a teherbeesést. (Azóta már sajnos nem járok abba az egyesületbe sportolni.) Mit tegyek? Szeretném ha nem szeretnék gyereket ennyire!

2012. aug. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor már van egy célod, amiért érdemes lesz jól tanulni, hogy jó állást kaphass és megteremthess neki mindent, amit csak lehet. Nekem is volt anno egy ilyen korszakom, ehhez képest 33 évesen szültem az elsőt ;)
2012. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Huhh! 17 évesen nekem még eszembe se jutott... na jó, amikor megismerkedtem az akkori barátommal és utána együtt voltunk 4 évig, akkor egyszer megfordult a fejemben, hogy de jó lenne, de úgy leoltott a srác, amikor felhoztam neki a témát, hogy 1 hónapig nem beszéltem vele, annyira megbántott.


Nem feltétlenül kell elterelned a gondolataidat róla, inkább célt tűzz ki az érdekében, pl amit előttem írt a válaszoló, hogy érte tanulj, érte dolgozz, érte teremts egzisztenciát és érte találd meg életed párját, hogy méltó apukája legyen.

2012. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

ÓÓ én is 17 évesen akartam annyira egy babót de annyira de annyira hogy már fájt.És azóta is akartam,de csak 26 évesen jött össze ugy az élet meg a baba is.Most 22 hetes vagyok.Remélem neked hamarabb összejön az élet is,egy rendes pasi is meg egy munka is.:)

Ha nagyon szeretnél gyerekek közelébe lenni,tanulj ilyen csecsemős iskolát vagy legyél dajka vagy nem tudom.:)

2012. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel 16 éves korom óta vagyunk együtt.Már akkor tudtam hogy anya szeretnék lenni.Mellesleg ő 8 évvel idősebb nálam!És most 19 évesen 30 hetes kismama vagyok!Fejezd be a sulit,az legyen az első.Én is befejeztem!És ha az anyagiak engedik vállalj babát,De persze normális párkapcsolatban,normális férjel!
2012. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 voltam amikor megismertem a páromat, mindenáron babát akartam már akkor tőle. befejeztem a sulit és 19 éves koromban szülöm meg a kislányunkat! igaz még így is korai lett szerinte, de mindketten örülünk neki :) fejezd be a sulit és ha az anyagiakkal nincs gond és szerető apát is találtál akkor vágjatok bele :)
2012. aug. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sajzemaki válasza:
Szia! Énis 17 vagyok, a párom 25. És miis szerettünk volna babát, 4hónap próbálkozás után összejött és most vagyok 6 hetes terhes :) Én nem tereltem el a gondolataimat, vágyaimat a babóról. Úgy gondoltam hogyha ennyire akarom akkor annak oka van, és úgy érzem felkészültem rá hogy felneveljek egy gyereket.:) És minek várjak? Tudom hogy a páromtól szeretnék gyereket, akár most akár 50évesen, őis tőlem szeretne. Akkormeg? :) Nincs több kérdés. Mindennek oka van ezt jól jegyezd meg :) Halgass az érzéseidre :)
2012. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!