Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon zsíros lett az arcbőröm...

Nagyon zsíros lett az arcbőröm, mióta babát várok, és már 2 pattanás is megjelent! Mit használjak rá? Eddig az volt a vajom, hogy túl száraz a bőröm, szinte viszketett, most meg pont fordítva... 7 hetes

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Óh, vajom helyett bajom! :-))
2008. máj. 7. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre legfeljebb zsíros bőrre való krémet használhatsz, vagy pedig a gyógyszertárban lehet kapni olyan krémet, amiben semmi illatanyag nincs, és minden bőrtipusra jó.

Sajnos a hormonok játszanak ilyenkor, és igen sokáig, akár szülésig is eltarthat. Nekem is minden nap mosni kell a hajam, annyira zsírosodik, a bőröm is nagyon, és tele vagyok pattanással, pedig előtte soha.

21 hetes kismama

2008. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Bébike előtt nagyon szuper volt a bőröm, de elkezdett pattanásosodni. reggel-este arclemosó+tonik, és gyorsan (max egy hét) helyrejött. De amint kihagyok egy-egy alkalmat (mondjuk nem sminkelek, ezért csak vízzel mosom meg az arcom), szinte rögtön kijön.
2008. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, lányok! Látom, akkor nem csak én szenvedezek így! :-)

Kipróbálok valami tonikot én is akkor, meg próbálok napjában többször arcot mosni, hátha alakul valami... Mindenesetre nem mostanában kell a szárazságtól húzódozó bőrömre krémet használni. :-)

2008. máj. 7. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Garnier Pure lemosó gél, esetleg tonic, és PureA krém, nappali és éjjeli is van. Nekem ez jött be egyedül. Tök jó cuccok sztem.
2008. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával szenvedtem. Nekem még a hátam és a dekoltázsom is tele lett pattanással. Elmentem bőrgyógyászhoz, és kaptam egy nagyon jó krémet, már elég szépen letisztította a bőröm!
2008. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!