Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé hátrahajló méhem van, a...

Kissé hátrahajló méhem van, a 18. heti UH-on már meg tudják mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek itt ilyen?
2012. júl. 31. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, mi 4D ultrahangon voltunk a 18. héten, és megmondták, hogy fiú.
2012. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem és már a 12. heti uh-on megmondták, hogy 95 % fiú mindkét terhességemnél.
2012. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló, az elsőnél 19. héten 4d-n tudtuk meg, hogy lány, a második végig farfekvéses (és végül császáros)volt, a 28. héten uh előtt megbeszéltem vele, hogy jó lenne ha már megmutatná magát, akkor meg is fordult (elég vacak érzés volt) doki megnézte, hogy itt bizony punci van megint :))) aztán éjjel megint visszafordult, de jobb is volt mindkettőnknek.
2012. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló és a 18 hetes UH-n megmondták,hogy lány:)
2012. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-nek: én is ezt szeretném írni nemsokára! Gratula a babákhoz!
2012. júl. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!