Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egerben mikor szokott babaexpo...

Egerben mikor szokott babaexpo lenni? Azt tudom hogy áprilisban volt.

Figyelt kérdés
Vajon mikor lesz a következő? Decemberben szülök addig remélem még akad mert úgy tudom ott sokkal olcsóbban be lehet szerezni mindent.
2009. júl. 17. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vargához tényleg sokan járnak, azt tudom. De időpontra lehet menni? Én Kelemen Zsoltnál voltam párszor. Az nem tetszett, hogy ugyanúgy elkéri a pénzt (8 ezer kb. az UH), és nem időpontra mész, hanem várd ki a sorodat...

Ja, és a váróban függ a falon, hogy a szülés tarifája előzetes megbeszélés alapján... Ami nem gond, csak kissé furcsa ezzel találkozni. Másnál hogy van vajon...? Jajjj, nehéz dolog ez a dokiválasztás, hogy minden rendben legyen: a kismama is legyen elégedett, a baba is, apuka is, ki is bírd fizetni, stb...

2009. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, Vargánál időpontot kell kérni, de így is előfordul, hogy egy órával később kerül sorra az ember. Mert a frissen szült nőket és a 6 hetes kontrollra menőket soron kívül fogadja, illetve szülés miatt is van néha csúszás nála. Hát engem Kelemen vizsgált meg, amikor már szülni mentem a kórházba (ő volt az ügyeletes), brutális volt. Én a közelébe nem fogok menni többet. De hálisten Varga gyorsan érkezett :)
2009. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tennem, hogy Kelemen csak hasi UH-t csinált nálam, hüvelyi vizsgálat nem volt. Így azt a részét nem ismerem...
2009. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!