Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Áprilisban lesz az esküvőnk....

Áprilisban lesz az esküvőnk. Milyen ruhám legyen? Akkor 30 hetes leszek. Segítséget várok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én "csak" 20 hetes voltam olyan ruhám volt ami mell alatt bővült. Nem volt válla és földig ért igy fel tudtam venni alá nem túl magas sarkú alkalmi cipőt is. Kényelmes volt mert sokat kellett állni és lépcsőzni.


Kb. ennyit tudok tanácsolni de mindenképp próbálj fel sok ruhát és azt válaszd amelyikben a legjobban érzed magad. A tanácsadók majd segitenek neked!


Sok boldogságot duplán!!!

2011. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek nem rég volt az esküvője és ő olyan ruhát varratott aminek a háta végig gumis volt,így sokat engedett neki.Kellett is,mert mire eljött a nagy nap jó sokat nőtt a pocija.

Sok boldogságot!

37hkm

2011. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég hosszú a link, de nézd meg. Szerintem ezek közül bármelyik jó lenne, egy csipke vagy selyem boleróval.

Sok Boldogságot!

34 hetes Kismama


[link]

2011. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Innen is meríthetsz pár ötletet:

[link]

2011. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Melyik éri meg jobban ha varratok ruhát vagy ha kölcsönzöm?
2011. jan. 3. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Mivel így nem lesz abroncsos, szerintem varrasd. Milyen az alkatod egyébként? Én vennék egy fehér selyem anyagot, és abból csináltatnék. Nagy pocakkal lehet, hogy a fátyolt kihagynám. (unokatesómnak volt, és úgy nézett ki, mint egy méhkirálynő - jó magas, és szép nagy darab lett)

akkor kell még esetleg egy kesztyű, na meg nyaklánc, fülbi. szerintem ez így olcsóbb, és emlék is. Illetve megkérheted a varrónőt, hogy az utolsó hétig csak férceljen :)

Nekem 30 hetesen már nagy pocakom volt!

2011. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is varrasd. Őt ajánlom:

[link]

Én vele varrattam, csak minél előbb vedd fel vele a kapcsolatot, mert nagyon felkapott, és nagyon jó áron dolgozik.

2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!