Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egerben mikor szokott babaexpo...

Egerben mikor szokott babaexpo lenni? Azt tudom hogy áprilisban volt.

Figyelt kérdés
Vajon mikor lesz a következő? Decemberben szülök addig remélem még akad mert úgy tudom ott sokkal olcsóbban be lehet szerezni mindent.
2009. júl. 17. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, tavasszal volt, de ha figyeled pl. a Superinfót, benne lesz.

Örülök, hogy találtam egrit! Mi egyelőre még csak tervezzük a babát, aki nem jön 1,5 éve, és hát ideje lenne jó dokihoz menni, aki ért a témához, és nem csak pénzre hajt...

De kihez? Te kihez jársz? Mi a tapasztalatod? Kit ajánlanál?

Bocs a más jellegű kérdésért, de előre is köszi a választ!

2009. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kérdésre: szuperinfót kell tényleg figyelni, remélem ősszel lesz, én is nagyon várom.

Első válaszolónak: úgy tudom, hogy Fülep Viktor foglalkozik teljes körűen ezzel a problémával (genetikai vizsgálatokat is csinál).

2009. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én néztem az exponak a honlapját (már nem tudom, mi a címe), de ott is csak az első félévi helyszínek voltak feltüntetve. Ha valaki tudomást szerez róla, tegyen már ki kérdést, mert én is elmennék. Én január 2-re vagyok kiírva, Füzesabonyi vagyok, de egerbe járok vizsgálatokra:)) Milyen kicsi a világ
2009. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! Kihez jársz? Hogy vagy megelégedve? Kit ajánlasz?
2009. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

10:42-es vagyok Nagy Péterhez járok, előtte is hozzá jártam éves szűrésekre. Én nagyon csípem; mondjuk nem a magánrendelésére járok, arra nem telik.

és te utolsó?

2009. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, neked utolsó :-)

Szóval egyelőre nincs dokim, de olyat keresnék, aki emberséges, jó szakember, van magánrendelése és ott UH is, mert a munkám miatt nem igazán tudok a kórházba járni délelőttönként, szabim pedig nem sok van. Ja, és ne legyen borzasztó drága, illetve rám figyeljen, és ne arra, hogy minél több pénzzel lehúzzon...

Nagy Péterről tényleg jókat hallani!

2009. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad, legyen emberséges...nem azt mondom, hogy Nagy Péter nem emberséges, de egy kicsit nyers a kifejezése. Ez nem feltétlenül baj, nekem bejön, de embertípusa válogatja, hogy melyik stílusra vevő. Az igazat megvallva nem tudom a tarifáját, de Füzesabonyban délutánonként rendel és sztk, nem fizus. Fél 2től, addig, ameddig van beteg. Mondjuk biztosan szokott lenni egy rendelés idő alatt nála vagy 20-30 nő. ja meg azt se tudom, hogy van e uh a magánrendelőjében. Tudnám ajánlani még Varga Zsoltot, na ő, ért a nők nyelvén.neki van magánrend. meg minden, de azt tudom, hogy ő nagyon drága.
2009. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy nem sokat számít a magánrendelőben az uh, mert a kötelezőket ugyan a doki megnézi, de én úgy tudom, hogy az egri kórházban az sztk-s vizsgálatok a kötelezőek. Magyarul magánrendelésen megnézi a doki pl a nyakiredőt, de el KELL menni az sztk-ba is és akkor fogadják el. Tehát szerintem ezért nincs értelme a magánrendeléseknek, a kötelezőkre meg ígyis-úgyis kell majd szabadság. Na azért ennek járjál utána, hogy tényleg így van e,de én így tudom.
2009. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: Én Vargához jártam a terhességem alatt, és maradok is nála. Én nagyon megkedveltem. Drágának sem tartottam, szerintem egy hónapban 5000-7000 Ft-ot ki lehet bírni. Ezért minden hónapban egyszer látod a babót UH és mindig kiírja a felvételt Cd-re. Képet is készít, ha kérsz, akár minden alkalommal. Csak hát nála is sokan vannak, és egy-egy hajnali szülés után ő is fáradt, de hát ő is ember. Ja és a szülésért nem kér pénzt, ha Te akarsz, akkor adsz.
2009. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azt elfelejtettem, hogy szívesen látja az apukákat is az UH-s vizsgálatokon :)
2009. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!