Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen nincs szivhang?

7 hetesen nincs szivhang?

Figyelt kérdés
2hete voltam ultrahangon.Akkor szabályos 10 mm petezsakot láttak.Ma(7hetesen) 22 mmes petezsak,benne 7 mmes magzati elem,szikholyaggal.eletjelenseg nem látható.Ha a baba tényleg elhalt volna,akkor lehetséges hogy ennyit nőtt?van meg esély hogy beindul a pulzalas?Hétfőre rendelt vissza s doki,azt mondta úgy készüljek,hogy kikaparjak,mert ugye feleledni meg senki sem eledt fel!És hat nagyon úgy látszik,hogy ez most nem jött össze:( Valaki hasonló cipőben?
2012. júl. 28. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély, ne aggódj. Én pont 7hetesen voltam első UH-n akkor már volt szívhang. Lehet, hogy nem is vagy annyi idős mint amennyi, akkor pedig pár nap is sokat számít!



30hkm

2012. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát 7 mm-es az már elég "nagy", kéne lennie szivhangnak.

3mm-nél már általában látják a szívhangot. De minden baba más ütemben fejlődik, a barátnőmnek 8 hetesen azt mondták üres a petezsák, és 2 nappal később már dobogott a szíve.

2012. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is próbálj megnyugodni, az a legfontosabb! Nekem 6 hetesen még petezsákot se láttak, nemhogy szívhangot, mégis itt játszik mellettem. Tavaly bekerültem a kórházba pár napra. Az egyik szobatársam egy kismama volt, akinek az egyik uh-n elhalt terhességet állapítottak meg, beküldték kaparásra. Szegény elsiratta a babát, már-már beletörődött abba, hogy nincs baba. Aztán közvetlenül a műtét előtt kötelezően csináltak egy új uh-t, és ott kiderült: ennek a babának bizony dobog a szíve! Akkor hallottam a nővérektől, hogy annak a dokinak volt egynéhány hasonló esete, a kórház jogásza nem győz peren kívül megegyezni a szülőkkel. Tehát vannak pozitív példák is. Persze attól még nálatok lehet baj, biztosat csak az orvosok tudnak mondani. Én a helyedben elmennék másik orvoshoz is.
2012. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
6 hetesen már volt szívhangunk. Hát szerintem sajnos tényleg nem él szegényke. De ugye még inkább most, mint amikor már nagyobb.
2012. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak drukkolok neked!
2012. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hajnalka26 válasza:
Szia én is hasonló cipőbe nekem lombikom volt és 3 hetesen visszakellet mennem akkor volt a petezsák 5mm-es majd 5 hetesen volt 12 mm-es volt a petezsák és nem látott babát és azt mondta menjek és szippantassam ki a petezsákot na nekem erre nem volt erőm elmentem Borsodba nőgyógyászhoz aki elindított és azt mondta menjek hozzá ultrahangra múlt pénteken voltunk akkor volt 13,8 mm-es a petezsák,de embrió sehol akkor voltam 6 hetes meg pár napos most kedden töltöttem a 7 hetet és holnap megyünk ismét ultrahangra....Azt mondta az orvos addig még a petezsák nem zsugorodik és nem deformálódik meg nem görcsölsz és pecsételsz nincs baj 12 hétig bármi lehet....Azóta remélem minden oké??Várom jelentkezésed
2012. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!