Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes, ha kihúzzá...

Mennyire veszélyes, ha kihúzzák valakinek a bölcsességfogát kismamamként 28 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A baratnommel egyutt vagyunk terhesek,neki igaz nem bolcsesseg fogta de a hatsot huztak a multheten,erzestelenito nelkul.....szegenynek nagyon fajt de elotte meg megjobban.o meg csak 9 hetes korul van....de a fogdokik csak tudjak h mikor szabad es mikor nem....!
2008. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az előző hozzászólóval.Érzéstelenítő nélkül?Ez szörnyű!Akár a középkorban!

Ma már számtalan olyan érzéstelenítő van,amit terheseknek is lehet adni,úgyhogy nyugodtan kérjed.De szerintem ezt egy rendes fogorvos tudja magától!

2008. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én H&H-ékhoz járok Fehérvárra, ott van külön kismamafogászati-ellátás, vagyis vmi mindenképp másképp zajlik, mint normál esetben!

Ja, és amióta odajárok, azóta jó kedvvel megyek fogorvoshoz, bepattanok a székbe, semmi nem fáj, az érzéstelenítőt várom, aztán kiderül, hogy már rég beadta... :-) Komoly!

Ha, nem laksz messze, ajánlom: www.hnh.hu (asszem)

2008. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem húzták. Kaptam érzéstelenítőt és utána kikapta a dokibácsi. Terhesség alatt is kaphatsz érzéstelenítőt.

34 hetes kismama

2008. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!!

én hétfőn voltam fogorvosnál, 11 hetesen. nekem tömés volt, amihez érzéstelenítőt kaptam, természetesen tudta az orvos, hogy babás vok, de ez nem volt gond. sztem nagyon nagy kínzás ez nélkül kezelésre járni. csak hosszútávú gyógyszeres kezelést nem kaphatsz, érzéstelenítő jöhet. az orvosom mondta :)

2008. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerdán voltam a szájsebészeten és kaptam érzéstelenítőt,kettőt is!A bölcsességfogamat húzták,de először fölvágta a doki az ínyemet,mert nem volt még kinőlve a fogam.Kihúzta és össze is varrta a helyét.Túléltem,és a baba is jól van!

32 hetes kismami

2008. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!