Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy 35 hetessen...

Normális az hogy 35 hetessen megindul a tej? Néha meg csöpög, ha nincs rajtam melltartó.

Figyelt kérdés
Most megilyesztett az egyik barátnőm hogy hamarossan szülni fogok azért indult be.Második babámat várom,és az elsőt 20 hónapig szoptattam,de azóta eltelt több mint 3 év hogy nem szoptatok.Köszike a válaszokat.
2008. máj. 6. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy gondolom,ez teljesen normális,van akinek már pár hetesen van. Legalább lesz tejcsi a bébinek!
2008. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,nekem 27 hetesen kezdett el csöpögni.De a doki mondta,h ez előfordul.Sok sikert a babóhoz!
2008. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Visszont mindenkinek boldog babavárást,és gondmentes terhességet kívánok.
2008. máj. 6. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális. Nem volt gyereksírás mostanában (akár tv-ben)?

Egyébként ne hagyd elapadni... adjál kóstolót a párodnak. És fejd ki a maradékot - leglább jó bőven lesz, mire valóban szükség van rá.

2008. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia azért még annyirra nem sok hogy kóstolót adjak a páromnak,de azért szokatlan hogy ilyen hamar megindult.1-2 evőkanálnyi jöhet ki ha nincs meltartóm.Gyereksírásra beindul,ezt még nem hallottam?Köszike a választ.
2008. máj. 6. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyereksírásra a tejbelövellés indulhat be, ez pedig valószínűleg csak előtej.

Fejni meg nehogy fejjél, mert a mell ingerlése méhösszehúzódást okozhat és beindulhat tőle a szülés. (Szülés után ez már hasznos, met ugye a szoptatás hatására húzódik össze a méh eredeti állapotára.)

Egyébként viszont teljesen normális ez is, az is, ha már tizenpár hetesen csöpög, meg az is, akinél nincs a szülésig semmi. Nagyon tág határok között mozog a normális. És nem függ az előző terhességtől és szoptatástól. Ne izgulj, semmi gond!

2008. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!