Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba azért nő rendesen?

A baba azért nő rendesen?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, az állandó rosszullétek miatt alig bírok enni és eddig nem sikerült egy kilót sem híznom, majdnem 10 kilót leadtam már. azért ugye a picinek ez nem ártalmas és fejlődik még attól? uh-ra majd csak 2 hét múlva megyek, addig meg félek hogy nincs-e baja a fogyás és az állandó hányás miatt

2012. júl. 26. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, a baba elveszi ami kell neki.
2012. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, fejlődik, csak te leszel túl sovány és alultáplált, amire szüksége van, azt elveszi. A terhesség alatt nem kell többet enned, mint előtte, de legalább a nálad átlagos szintet valahogy be kellene vinned, és ilyen súlyos gondoknál figyelj fokozottan a vitaminszedésre, nehogy vitaminhiányod legyen! A hízás amúgy sem az első időszakban jellemző, majd a harmadik harmadban figyeld meg! :))) El fognak múlni a rosszullétek, csak tarts ki! :) Sok boldogságot!
2012. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édesanyám hányta velem végig a terhességét! Akkora volt a baj, hogy a nagymamám azért adott pénzt a dokinak, hogy legalább anyukám életét megmentsék!

Ennek ellenére, 32 évvel ezelőtt a 39. héten 2650 grammal 53 cm születtem meg. A mai napig makk egészséges vagyok!!

Ez egy pozitív példa, remélem kicsit megnyugtattalak!

2012. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen köszi mindenkinek :) plusz kilókkal kezdtem, volt miből lemennie... mondjuk ennek ellenére is féltem a picurkát, alig várom az uh-t már. úgy tudtam hogy ilyenkor már hízni szokás azért is merült fel bennem hogy akkor most baj van, de örülök ha szerintetek nincsen :)
2012. júl. 26. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 24. héten kezdtem el hízni, úgy hogy se rosszullét, se hányás. Persze azóta már feljött 8 kiló.(32. hét) Fogsz még gyarapodni ne aggódj! :)))

3. voltam

2012. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A baba elveszi,amire szüksége van,ne aggódj.Én a 31. hetet "taposom",normál súllyal kezdtem(172 cm/65 kg),nem hánytam,nem undorodtam a szagoktól,mégis csak +5.5 kg-nál tartok.A babám teljesen rendben van,a méretei is megfelelőek.2gyerekes+31hkm
2012. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!