Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki megtudja, hogy most várjuk a 2. babát, akkor szinte az első kérdés az, hogy tervezett volt?

Figyelt kérdés

Az első gyerek már elmúlt 3 éves, mikor ismét terhes lettem, több mint 4 év lesz köztük, szóval nem kicsi a korkülönbség, mi sem vagyunk már olyan túl fiatalok (de szerintem még öregek sem).

Miért feltételezi mindenki azt, hogy nem tervezett volt a tesó?

Csak nálunk van ez?

Azért mert nem hangoztattuk előre, hogy most akarunk még egy gyereket? (sosem állítottuk az ellenkezőjét)


2012. júl. 25. 15:10
1 2 3
 21/24 Disi ***** válasza:
:DDDD
2012. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

:D Ez jó volt!

Nekem az egyik munkatársam mániája, hogy minden nap simizni akar. Már mondtam neki, hogy mire szülök, lemasszírozza az összes hájat rólam, mivel nem is ott simogatja, ahol a baba van (főleg, mert amikor elkezdte, még csak 12 hetes volt).

2012. júl. 26. 13:32
 23/24 anonim ***** válasza:

11-esnak adok teljes mértékben igazat. Szerintem Kedves Kérdező,már az első Babánál is ezen diskurálnak az emberek,holott tényleg senkinek semmi köze hozzá...Meg annyira lényegtelen(11-esnél jól leírva).

Mi megszakítással védekezünk már évek óta, tehát nyilván tudjuk, ez nem sokat ér, úgy vagyunk vele, hogy a Sorsra bízzuk ezt a dolgot,ha jönnie kell "be fog csúszni" így is.

Most akkor kérdezem Én,ezt minek titulálnátok? Mit mondjak majd,ha megkérdezik?:D

2012. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pont a múlt héten történt, egy éves kicsim van, félidős vagyok a tesóval (nagyon is tervezett, hőmérős módszerrel ellenőrzött baba, szóval nem becsúszott), látja egy néni, erre kérdi: megint baba lesz? Mondom, igen. Válasz: Hát nem baj, ha már így sikerült, majd csak lesz valahogy. Azt hittem, mosolyogva megfojtom.
2012. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!