Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorongós néha pánikos 10...

Szorongós néha pánikos 10 hetes kismama vagyok. Két napja szédüléssel, nehéz légzéssel és gyors szívveréssel küzdök. Ez most pánik vagy a terhességi vérszegénység?

Figyelt kérdés

#terhességi rosszullét #terhesség és szorongás #szédülés terhesség alatt
2012. júl. 24. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

10 hetesen en inkabb panikra gondolnek... (nehez legzes esetleg kesöbb fordulhat elö, ha nagy a baba es eppen nyomja?)

JO szivvel ajanlanam az ujkorklub pont hu-t!!!

Es ha van, homeopatia vagy Schlüssler so panikra? (leginkabb orvossal feliratva)

2012. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia,én is pánikra tippelnék,de ha még nem voltál vérvételen,itt az ideje,első trimeszterben úgyis van egy kötelező!1napon belül kiderül h vérszegénység-e.
2012. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pánik!

Fordúlj orvoshoz! Hasonlóképpen voltam mint te, tudom milyen rossz!

Most fontos a jó vérnyomás.

2012. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hétfőn megyek orvoshoz. Csak azért volt gyanus a tünet, mert nekem a pánik roham nem így szokott előjönni, na most új oldalát mutatta meg. Már 3dik napja tart :(
2012. júl. 25. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúú tudom miről beszélsz, én szedtem xanaxot pánik miatt, abbahagytam mikor pozi lett a tesztem, 4 napig voltam jól utána hullámokban jött vissza a pánik roham, éjjek 2-3 ig fent vagyok és jönnek a hülye negatív gondolatok, azt mondta a doki, gyógyszer nuku, tűrnöm kell. Egyetlen dolog szedhető a citromfű, pont mára jött meg kapszulában mert a teától meg pisilek mindig akkor meg azért nem alszom. 140 körülre szokott felmenni a pulzusom....ja és szédülök is meg leizzadok mikor jön a roham...
2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 6 hetes vagyok és pánikkal küzdök! szokott segíteni ha figyelsz a lélegzésedre..tehát vegyél mély levegőket..tartsd bent kicsit majd lassan fújd ki..nem lesz egyszerű..de már 6-7. levegőnél jobb..ha nyitott ablaknál teszed akkor még jobb.

üdv

2012. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy éve kezdődött ez a szorongás és pánik. De caak novemberbe mentem vele dokihoz. Rexetint és Frontint írt fel.De abba is hagytam már december végén, mert többször voltam tőle rosszul. Igy csak a Frontint vettem be de azt is csak akkor, mikor már rohamom volt. Mikor kiderült, hogy állapotos vagyok a citromfűves natur aqua-t íttam. De ilyen még nem volt, hogy mindennap érezzem magamon ezeket a tüneteket. Amikor rohamom volt akkor 145/90 volt a vérnyomásom a pulzus meg 135 a 45kg-mal nagyon nehéz volt elviselni. Azért bízok benne, hogy most szedek magamra pár kilót és rajtam is marad majd. :-)

Mégegyszer köszönöm a tanácsokat!!!!

Remélem minden rendben lesz!!!

2012. júl. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!