Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek 31...

Van itt olyan, akinek 31 hetesen 1500 grammra becsülték a babóját? Végül mennyivel született?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 11:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Erről én is hallottam,és az sztem rendben is van,hogy akkor már akár fél kg eltérés is lehet,de még azért nem olyan nagyok,ilyenkor kétlem. Persze ez sem biztos,ahogy semmi,de legalább ad egy képet kb-ra. Amúgy én azt hallottam,hogy 32 hetesen amilyen súlyúak,azt duplázzák meg a 40.hétig.
2012. júl. 24. 11:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg olyat hallottam, hogy ennyire annyira tippelték, és majdnem 1kilóval kevesebb lett a baba születéskor :) Szóval nem fogok kétségbe esni, hogy a fiam 28 hetesen 1140gramm volt. Lehet h egy 3,5 kilós gyerek lesz csak. Sose lehet tudni, sajnos nem tudnak olyan pontosan becsülni, sokat tévedhetnek :)
2012. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hetesen 1100 g-ra becsülték, ami elég nagynak számít, majd 32 hetesen 1900 g-ra, ami meg átlagos, pont a kornak megfelelő. Féltem is, hogyha olyan ütemben hízik, mint a 26. hétig, akkor óriási lesz, bár az is lehet, hogy majd megint ezután kezd el magára szedni. Nehéz ezt megsaccolni, mert minden baba más ütemben hízik.

34 hkm

2012. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ, de kb ennyire megbízható az uh néha (nem mondom hogy mindig, mert a lányomnál annó bejött :-) ):

27 hetesen 1 kg körülire becsülték az ikerfiaimat, nem nagy volt köztük a különbség.

33 hetesen A babát 1860, B babát 1550 gr-ra saccolták.

35+2 hetesen voltam ellenőrzésen, minden adat megegyezett a két héttel előbbivel, csak A baba feje nőtt az adatok alapján, becsült súlyok 1870 és 1520 gr.

Kicsit beparáztam, nem kellett volna: uh után 3 nappal megszülettek 2480 és 1980 grammal. Mennyit is tévedett az uh? :60 és 45 dkg-ot, összesen több mint egy kg-ot.

2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és ehhez még annyit, hogy a pocak méretére sem kell adni, 106 cm-es pocival mentem szülni az ikreket, le volt döbbenve mindenki (doki szülésznő, gyerekorvos) hogy mekkorák egy hónappal előbb egy ilyen pici pocakból, egy 158 cm-es anyától. :-)
2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!