Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 100kg fölött van a...

Ha valaki 100kg fölött van a terhesség előtt annak látszani fog a terhes pocakja?

Figyelt kérdés
nagyon túlsúlyos az egyik barátnőm és kíváncsi vagyok ilyen esetben látszik e hogy terhes vagy csak annyi hogy felszedett pár kilót

2012. júl. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Látszani fog,csak nem az a szép,kerek,tipikus terhes pocak lesz,hanem más. De természetesen fog,azért hiába a túlsúly,mégis csak egy baba lesz odabent.
2012. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
105-ről indultam és szép kerek a pocim. A nagyon vékony kismamáké nem tetszik, olyan formátlan, csúcsos (nem akarok senkit megsérteni, csak nekem nem tetszik).
2012. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjem egyik unokatestvére most 20 hetes terhes, és 120kg. Eddig olyan hurkás volt a hasa, volt rajta 2-3 úszógumi, most pedig egybe van, és kerek. Tehát igen, látszik hogy másképp nagy a hasa, mintha csak szimplán kövér lenne.
2012. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen kerek a pocakom, 100-ról indultam. Az első babával szét volt terülve a pocak, abszolút nem volt terhes pocak, csak még kövérebbnek tűntem, de a másodikkal van derekam, vs tényleg szép kerek, igazi kismamapocim van, így szerintem ez nem a súlyhoz kapcsolódik.
2012. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm... biztos aranyos kismama lesz... :D
2012. júl. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!