Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit válasszak magándokinak...

Kit válasszak magándokinak Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Bata doktor úrnak nagyon sok kismamája van, nem biztos, hogy vállal, - ezt az asszisztens mondta!
2008. máj. 6. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

húúú, én is Batát ajánlottam volna.januárban még elvállalt engem.próbáld azért meg.

még a Schandl doktort dícsérik / régebben jártam is hozzá, jó orvos szerintem /.

2008. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Schand Károly dokit ajánlanám!Pontos,preciz és megbízható!Én nála szültem januárban!azt hallottam nyárra már nem vállal szülést!
2008. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Én többszörösen veszélyeztetett kismami vagyok, így nekem nagyon fontos volt,hogy olyan orvost válasszak aki igazán foglalkozik veünk. Bár nagyon fiatal orvos Dr Blaskó Ervin, de egy angyal! Nem pénzéhes és nagyon lelkiismeretes! Csak ajánlani tudom!
2008. máj. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


3. válaszolóm! :-) Blaskó doktor úrat hol tudom megtalálni? Nagyon új vagyok Fehérváron, 2 hét múlva költözöm csak oda, ezért fogalmam sincs, mi hogy zajlik...

Van magánrendelése? Ha, igen, el tudnád küldeni az elérhetőségét? Ha magánja, akkor hol, hogy, mikor lehet elérni?

NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!

2008. máj. 7. 09:40
 5/5 A kérdező kommentje:

...ha magánja nincs, -- ez kimaradt :-)

vhjudit@gmail.com

2008. máj. 7. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!