Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napokon belül megszületik a...

Napokon belül megszületik a babám. Ha mégnem, hétfőn be kell feküdnöm! Tiszta hihetetlen, hogyan lehet az utolsó napokat viszonylag nyugisan átvészelni?

Figyelt kérdés
Kavaognak bennem az érzések, már nagyon várom Őt, de nagyon félek is! Eddig talán fel sem fogtam mi vár rám?!
2009. júl. 15. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én fiam 8 hónapos, de most ahogy olvastam a soraid, újra előjött bennem ez az érzés, az utolsó napok lámpaláza, és nagyon jó emlékként maradt meg. Nekem az utolsó napok nagyon nehezek voltak már, mégis repült az idő. Emlékszem, akkor mindenki velem foglalkozott, fél óránként csörgött a telefon, hogy nem jött-e még el az idő. Nekem is hétfőn kellett volna befeküdni, de a fiam csütörtök hajnalban útnak indult, nem várta meg :) Előtte minden percen az volt bennem, hogy akármikor megindulhat. Ideges voltam és feszült, sokat pityeregtem már az utolsó néhány napban. De mégis jó volt, a környezetemtől soha nem kaptam még annyi figyelmet, mint akkor. Nekem az segített, hogy 100szor átnéztem a kórházi csomagot, a baba cuccait, hogy minden megvan-e. Rendezgettem a kis ruháit. Olvasni, tévézni nem volt idegzetem. Ha bírsz még, esténként sétáljatok a pároddal, nekem az is segített sokat, beszélgessetek sokat. Mi is nagyokat beszélgettünk, bár ez sokszor vigasztalás volt :) Megmondom őszintén, csodálatos állapotban vagy, nagyon irigyellek, akkor nem úgy tűnt, de most már csodálatos napokra emlékszem vissza. Nagyon könnyű szülést kívánok neked, és sok türelmet a hátralévő néhány napra!
2009. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm amiket írtál, végtelenül jól esett olvasni a soraidat! Egy picit meg is nyugodtam! Remélem én is majd hasonlóan emlékszem vissza a fiam születésére!

Boldog babázást neked!

2009. júl. 15. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Biztosan így lesz! Nagyon szép élmény előtt állsz!
2009. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne felj, jo kezekben leszel, a baba is es a tested is pontosan tudja, hogy mit kell majd csinalni, utana pedig az osztonok segitenek at a legeslegelejen. Felelembol lehet egy kis pindurka, az egeszseges, a tobbit csak engedd ki magadbol amikor kiengeded a levegot, aztan amikor belelegzel, csak pozitiv dolgok legyenek a fejedben, nyugalom, josag, gondoskodas, menni fog!
2009. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!