Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apa vércsoportát meg fogja...

Az apa vércsoportát meg fogja kérdezni a doki? 6 hetes

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

nálam nem kérdezte..szerintem Nálad sem fogja!

gartulálok!!

2008. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is csak az anya vércsoportját kérdezik vagyis nézik meg vérvételen.
2008. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 6. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem o neg a vércsoportom,talán ezért,de nálam kérdezték az apa vércsoportját is...
2008. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én A RH - vagyok, de csak kiváncsiságból kérdezte a védőnő, hogy apa mi (persze ő B RH +)

De nem szokták, sajna, és nem is nézik meg.

2008. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nezik meg, mert az rh osszeferhetetlensegnel te szamitasz, a te tested kepez ellenanyagokat.
2008. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2008. máj. 6. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kérdezte, pedig pont ma néztem, hogy be se írták a kismama könyvembe (mellesleg a a szülésről sem írtak bele egy betűt sem, pedig bele kellett volna).
2008. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi felénk Tolna megyében megkérdezik. Sógornőm A Rh- és lehet, h emiatt megkérdezték a férjének a vércsoportját ő vmilyen +.Már nem emlékszem.De a szülés után kapott szurit.
2008. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!