Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Celldömölkön szülnék. Melyik...

Celldömölkön szülnék. Melyik orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Celldömölkön fogok szülni, Szatmáry az orvosom, de Kovács főorvos úrról is nagyon jókat hallottam, nagyon szeretik a kismamák. Én Szatmáryval teljesen meg vagyok elégedve, maximálisan megbízom benne.

Mikorra várod a babádat?

Üdv,

31 hetes kismama

2009. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még csak 6 hetes :-) Köszönöm a tippet, ő (Szatmáry dr.) hol rendel? Indiszkrét kérdés, de fontos: kér a szülésért pénzt? Mármint fix tarifát? Kovács dokit ajánlották még, igen, dicsérik sokan.
2009. júl. 15. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy fiatal orvos, Dr. Német Levente Barna. Hozzá járok, Szombathelyen és Cellben is dolgozik, nagyon rendes, lelkes, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ugyan szülés előtt állunk még, de nem egy "anyagias" típus, van, hogy a vizsgálatokért sem fogad el semmit. A szülés "tarifát" nem hoztam szóba, mert én Szhelyen szeretnék szülni, ott pedig nem jöhet be, ha épp nem ügyeletes:(
2009. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szatmáry rendel a celldömölki kórházban, illetve van Pápán magánrendelése. Elég magas a tarifája, de az biztos, hogy nagyon jó orvos.

Kovács nem tudom mennyit kér, de róla is csak jókat hallottam.

2009. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Szatmáry tanárúrnál 10-12ezer a vizsgálat,a szülés pedig százezer.Amúgy mindenben lehet rá számítani,és a Kovácsot szakmailag lepipálja.Nagyon jó orvos.
2009. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem nagyon sok pénz :-( Olyan orvost szeretnék, aki nem a pénzt várja -volt benne részem az első babánál.Szerintem rettenetes, mikor közli, hogy nála 100ezerbe "kerül" egy szülés, visszataszító.
2009. júl. 15. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Celldömölkön szültem 3 hónapja a Kovács főorvos úrnál. (Pápáról jártam át)

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, nehezen jött össze a baba és már akkor is nagyon sokat segített. Gyors, pontos, korrekt, nem "nyálaskodik" feleslegesen.

(Egyébként azt kétlem, hogy a Szatmári lepipálja.)

És mellesleg nem kér pénzt a szülésért! Az már más kérdés, hogy magától ad az ember, mi pl. 30.000 Ft-ot és egy pici ajándékcsomagot.

Én mindenképpen őt ajánlanám!!! Ja és a szülésznők is nagyon rendesek!

Szép terhességet és jó egészséget!

2009. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, voltam Kovács főorvos úrnál, nagyon szimpatikusnak találtam!
2009. júl. 20. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.Ő nagyon jó......na azért személyes tapasztalatom nincs,de én nála születtem:D

Anyuék agyba-főbe dícsérik:D

12L

2010. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!