Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a hányingerem ez gond?

Elmúlt a hányingerem ez gond?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok mikor a mensim kimaradt abban a pár napban pokoli hányingerem volt aztán szép lassan elmúlt, reggel enyhe émelygés aztán semmi....azt hallottam amíg hányinger van addig biztos rendben minden...kicsit megijedtem. Akinek nem volt hányingere milyen nemű babája született?
2012. júl. 20. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak 2 alkalommal volt hányingerem kb a 7-8 hét környékén. Azóta semmi tünetem sincs az állandó síráson kívül. :) 11 hetes vagyok. A fiaimmal kb 14. hétig minden reggel megvolt a "találkozó" a mellékhelységgel....
2012. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a legeslegelején volt hányingerem, amikor még azt sem tudtuk, hogy terhes vagyok. Ez marhaság, hogy addig van rendben minden, amíg hányingered van, de ha nagyon aggódsz inkább jelentkezz be a dokihoz. Nekem sem volt semmi, nem émelyegtem reggel, stb. Most már a terhesség végén járok, eddig lánynak tűnik a gyermek. :)
2012. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem is volt hányingerem, se semmilyen egyéb tünetem, csak onnan vettem észre a terhességet, hogy késett-késett és csak nem akart megjönni. Mindenkinek másképp reagál a szervezete, egyáltalán nem gond, ha nincs hányinger, inkább örülj neki! :)

Ja, és kislányom lett, már 6 hónapos.

2012. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lett baj. És csak pár napra múlt el, mejd újult erővel belehúzott :)
2012. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jo neked én minden nap meglátogatom a wc sajnos ez ügybe
2012. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia! én 8 hetes vagyok, eddig kb 4-5 alkalommal volt futás a mosdóba, de az is csak azért mert tele ettem magam, meg a meleg miatt... minden rendben nálam is. azt sajnos nem tudom fiú vagy lány lesz, ez még korai.

te mit szeretnél?

2012. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Két lány után....Mire vágyhat az ember lánya:-)))
2012. júl. 20. 16:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig egyik terhességemmel sem hánytam viszont masszív hányingerem volt elég sokáig. Most meg csak farkas éhség van mindegy mi édes-sós-savanyú bármi ami étel ránézek és összefut a nyál a számban állandóan az evésen jár az agyam...előre félek, hogy mennyit fogok hízni:-( Az talán igaz lehet hogy alkat függő a hányás én életemben ha 10 szer hánytam akkor sokat mondok, nem vagyok hányós fajta:-)
2012. júl. 20. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:

még egy lányra? :D vicceltem csak :) remélem összejön

az utolsó kommentelő

2012. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 4. vagyok. A lányommal masszívan ment az émelygés 4 hónapig, de csak 4x hánytam. A fiammal volt ez az elmúlik, visszatér dolog, de jóval intenzívebb hányingerrel, volt, hogy csak feküdni bírtam, bár vele se hánytam sokat. Nála kicsit hamarabb elmúlt, úgy a 12-13. héten. Mindkettővel a nemvárt előtt kezdődött.
2012. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!