Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a mellem érzékenysége...

Elmúlt a mellem érzékenysége és a hányingerem! Ugye nincs semmi gond?

Figyelt kérdés

kb.12-13 hetes vagyok, sajnos mivel nem volt szabályos ciklusom kimaradtak vérzések, így nem tudom pontosan.

Hétfőn megyek Uh-ra, de addig az elmúlt tünetek miatt tiszta ideg vagyok, mert az előző terhességem 8 hetesen elhalt..


2010. jan. 9. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünetek így a 12-13. hét körül gyengülni szoktak, akár el is múlnak. Van akinek egyáltalán nincsenek is tüneteik. Ez nem jelenti, hogy a babával baj lenne. Csupán annyit, hogy a szervezet már nem kezeli "idegen anyagként" a magzatot.
2010. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj,ne aggódj!A tünetek nem mindig ugyanolyan intenzitásúak,sőt van,hogy egyáltalán nincsenek!Pihenj sokat!
2010. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is baj, hogy elmúlt, mi lenne, ha 9 hónapon keresztül csak hányingerrel és érzékeny mellel kellene élni?

Nincsen semmi gond, a várandósági idő előrehaladtával egyre csökken a vetélés esélye!

2010. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a megnyugtatást!
2010. jan. 9. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 8 hetes múlt el minden!És két napja újra kezdődött!:(((Üdv:13 heteske
2010. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi tünetem volt, hogy fájt a mellem és fémes íz volt a számban. a 12. héten hirtelen mindkettő elmúlt. Én is megijedtem, de nem volt semmi gond, a 16. héttől jött a többi tünet is(lábdagadás...)38 hetes kismami
2010. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem se aggódj, pont 12 hét után változik sok minden, és múlik el a rosszullét! remélhetőleg csak szerencsés vagy, és ezért nem érzed!


13 hetes k.m.

2010. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEKEM 10 hetesen múlt el minden tünet, nekem is volt vetélésem 8 hetesen, de mivel ott a baba már rég nem élt, amikor én még hánytam nagyban, így pontosan tudtan, hogy semmi összefüggés nincs a kettő között...

És tényleg, minden renben volt a 12 hetes UH-on.

2010. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!