Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen hogy érzitek...

22 hetesen hogy érzitek magatokat kismamik? A fáradékonyság nektek is vissza jött? Nekem igen és hányingerem is van. Ugye ez nem gond vagy menjek orvoshoz? 1 hét múlva kellene

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 07:31
 1/6 anonim válasza:

szia. ha a hányingered állandósul, és amúgy eddig nem nagyon volt, javaslom, hogy inkább menj el orvoshoz, abból nem lehet gond, és legalább megnyugtat. ha amúgy is émelygős voltál, akkor lehet, hogy csak az időjárás miatt jött most ismét elő.

boldog babavárást, 22 hetes

2009. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én még csak 20 hetes vagyok, de ugyan ez van velem is. Nekem is visszajött a hányinger és a fáradékonyság is.
2009. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem szerencsére semmi jele ilyesminek. Teljesen aktív vagyok, és semmi bajom nincs! Tegnap estére kezdett egy picit dagadni a lábam, a meleg miatt, meg egész nap talpon voltam. Egy picit vissza kell venni.

Jobbulást mindenkinek!!!!

22+2 hetes

2009. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ti dolgoztok??
2009. máj. 20. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp érzem magam sajnos:S 20 hetes vagyok első három hónapban semmi nem volt se hányás, se semmi. Most meg!!! Mint akin átment az úthenger! Nem tudom az Elevitet sem bevenni mert kijön belőlem fáradt vagyok nincs kedvem semmihez ez szörnyű!! De még éjszaka is alig alszom annyira fájnak a lábaim! Jah és a gyomrom is ég! Ugyhogy mindent bele kismamik:))))) ( én dolgozom azthiszem az uccsó hónapig fogok persze ha nem a gyerekek elött teszem ki a taccsot:)

Üdv

2009. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
holnap leszek 22 hetes, és én is jól vagyok, eddig sem voltam rosszul. igen én is dolgozok onnan megyek szülni... :)
2009. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!