Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki olyan, aki...

Van itt valaki olyan, aki várandóssága alatt vesztette el valamelyik szülőjét?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. 25 hetes terhes. A héten veszitettem el Édesapámat :-( . Az egyik percben még beszéltem vele telefonon, a másikban meg közölték, hogy elhunyt. Még fiatal volt. Azóta nem tudok mit kezdeni magammal. Nem tudok igazán örülni a kisbabámnak sem ebben a pillanatban! Édesapám nagyon készült a Nagyapa szerepre. Büszkén mesélte el mindenkinek, akivel csak találkozott a nagy hírt. A hasamban lévő babánk lett volna az első unokája :-( .
2012. júl. 20. 11:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14 hetes terhes voltam, amikor apukám meghalt. Idén lesz 2 éve, de még mindig nagyon hiányzik :( Ő is nagyon várta hogy megszülessen a kis unokája, neki is az első lett volna. Szegény már azt sem tudta meg hogy lány lesz. Kialakult nála egy betegség, 3 hónap alatt végzett is vele, az egyik percről a másik percre élt, és egyszer csak hívtak a kórházból hogy van egy rossz hírük...soha nem fogom elfelejteni azt a pillanatot amikor felhívtak.

Őszinte részvétem!!!

2012. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Baranka ***** válasza:
Én a nagymamámat veszítettem el. Igaz még ne tudtuk, hogy terhes vagyok. Meghalt a mamám október végén és 2 hétre rá tudtuk meg, hogy útban van a lánykánk. Ha még élt volna egy picit akkor megtudta volna, hogy dédnagymama lesz.
2012. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tegnap volt Édesapám temetése. Sokszor felébredtem éjszaka, Rá gondoltam, kicsit még álmodtam is róla! Reggel nehezen keltem ki az ágyból, nem érdekel semmi, csak vagyok. Édesanyám és nővérem egy városban élnek. A napokban/hetekben egymasnál vannak. Ők mind a ketten tudják, hogy a másik min megy keresztül, beszélgetnek, támogatják egymást. Én tőlük aránylag messze lakom a Párommal. Ő mindig is mellettem volt támogatott, de mégis úgy érzem, hogy most már "elvárja", hogy lépjek tovább...nem sok ember van akivel szívesen beszélnék a környezetemben a történtekről, ő lenne az egyik, de nem érzem azt, hogy ő is akarná. Ő egyáltalán nem beszél a történtekről, mindent úgy tesz, mint azelőtt. Tudom, hogy "csak" az apósa volt (már 8 éve), de mégis... Az ő szülei még élnek és magamról tudom, hogy sajnálhatod a másikat, de ameddig nem éled át ugyanezt nem tudhatod min megy keresztül a másik...
2012. júl. 22. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!