Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2008. 01.31-én volt az utolsó...

2008. 01.31-én volt az utolsó mensim. Akkor most hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Én is tudok számolni, csak mindenki mást mond. A doki szerint 13 hetes vagyok, uh szerint 12, szülési kalkulátor szerint 14.
2008. máj. 5. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
és melyiket nézik a vizsgálatoknál?
2008. máj. 5. 21:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is más időpont jött ki, mint amit ma a doki nézett, én sem értem a dolgot. 2 hét múlva kell mennem, nagyon kíváncsi vok.
2008. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig az uh alapján számolnak. Ezért van, hogy változtatják a szülés várható időpontját is. Nem lehet tudni, mikor estél teherbe pontosan, mert a pete nem csak adott napon érhet. Azért jó, ha te észben tartod mensi alapján is, de az uh lesz a mérvadó
2008. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is hasonlóan volt, és a szülési kalkulátort nézték,viszont voltam 4D-s uh-on és ott 2héttel fiatalabbra számot a gép, és úgy is volt.39.héten szültem és 37hetesnek felelt meg a babám.
2008. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia sajnos nekem sem tudják kiszámolni.Az uh szerint május 28-án kell szülnöm,orvos szerint június 5,a szülés karkulátor szerint 10-15 mindegyiknél más.Majd előjön mikkor akkar.Én ez szerint számolom,és ez jó.

[link]

ez legalább megegyezzik a babám méreteivel.

2008. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahány hét eltelt az utolsó menstruációd első napjától annyi hetes terhes vagy!
2008. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Január 31-e a kezdőnap, tehát most vagy 13 hetes és 5 napos. A 14.hetet május 8-án töltöd be.

Itt megnézheted: [link]

A babád biztosan kisebb az átlagosnál (ezzel semmi gond, lehet, hogy pár hét múlva nagyobb lesz az átlagnál), és az UH szerint azért vagy 12 hetes. Az UH mindig a "tankönyvi" adatok szerint kalkulál.

Sok boldogságot!

2008. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? fontos, mert a szülési kalkulátor 28 nappal számol! ha hosszabb ciklusaid voltak, később volt a peteérés, tehát ilyenkor az uh adatai mérvadóak!
2008. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!