Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesz terhessegem alatt nem...

Egesz terhessegem alatt nem volt gondom az aranyeremmel (kulso), miota felirt a haziorvosom vas-szirupot azota szorulasom van es faj, kituremkedik (bocs). Mivel lehet orvosolni es egyaltalan van ertelme es hatasa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
37 hetes
2009. júl. 14. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is nemrég kaptam vas gyógyszert! Féltem is ettől de én diétán vagyok cukor miatt! Csak teljes kiörlésű dolgokat eszek és korpásakat! Ami viszont majd hogy nem hasmenést okoz így a kettő kiegyensúlyozza egymást! Próbálj meg rostban gazdag és kiörlésű dolgokat enni!! Szerintem jobb lesz!!:)
2009. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinaljak,evekig nem volt szorulasom mivel nincs epem(epeko miatt eltavolitottak ezelott7 evvel)es most sirok a wc-n...Viszont nem hagyhatom abba mert elg verszegeny vagyok...
2009. júl. 14. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem szülés után jött ki-pedig császáros voltam és állítólag így is kijöhet.az arnica montana segített-homeos golyó.Nagyon tudom ajánlani,terhesen is szedheted nyugodtan.
2009. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!