Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori az, hogy...

Mennyire gyakori az, hogy valaki egy esetleges terhesség ellenére menstruáljon?

Figyelt kérdés
Március 26-án voltam együtt a volt barátommal. Óvszerrel védekeztünk, nem is történt semmi,és egyébként el sem ment, de volt előtte egy kis baleset egyszer amikoris kiszakadt az óvszer (ekkor vettem be 72 órásat) és én azóta kissé paranoiás lettem. Szóval lehet hogy hülyén fog hangzani a kérdés, de ha április 13-án megjött nagyon erős görcs kíséretében, annyira hogy még hánytam is, és nagyon erős vérzés volt, 6 napig tartott, akkor ugye kizárható hogy terhes lennék? Nyugtassatok meg kérlek, mert lehet hogy már csak bebeszélem magamnak a dolgokat, de szeretnék már végre megnyugodni. Segítsetek! :(
2008. máj. 5. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínü, hogy nem vagy terhes.

A 72 órás jól véd, a másik esetnél meg esély sem volt rá.

Ne izgulj, mert ha félsz, akkor a mensid is késni fog.

A tesztek megnyugtathatnak, de az is csak inkább a mensi elmaradása után.

Javaslom, főleg ha elmúltá 16 és állandó parntnered van, szedj tabit, azzal nincsenek ilyen gondok, sokkal nyugodtabb leszel.

2008. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 72 órás alkalmával sem nagyon volt esély, mert a barátom nem ment még el akkor, és mikor észrevettük, akkor abbahagytuk egyből. Én mégis bevettem a tabit, mert biztosra akartam menni. A 72 órás bevétele óta minden hónapban megjött és februárban már csináltam egy tesztet, és az negatív lett. Elmúltam már bőven, már 21 leszek és ő volt az első kapcsolatom, de mikor fontolgattam a fogamzásgátlót az iső tájt hagyott el. Remélem hamarosan lesz valaki aki miatt érdemes lesz szedni. Köszönöm a választ! De írjatok még! Nyugtassatok meg! Kérlek!
2008. máj. 5. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem vagy terhes! :))
2008. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!