Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Korai terhesség...

Ikres anyukák! Korai terhességnél ti is nagyon rosszul voltatok?

Figyelt kérdés

Már van egy 3 évesem és most úgy tűnik ikreket várok.Nagyon rosszul vagyok, ma hánytam is.A nagylányommal nem voltam ennyire rosszul és nem is hánytam.Tudom minden terhesség más de érdekelnénk tapasztalatok.

5+6


2012. júl. 17. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi bajom nem volt, ha nem derült volna ki a dokinál hogy terhes vagyok akkor észre sem vettem volna. Azt mondják ikerterhességnél erősebbek a tünetek, de nálam semmi nem volt.

2012. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ikerterhességnél azért erősebbek a tünetek,mert dupla hormon termelődik.

Amúgy nekem a 6. hét végén kezdődött és a 11. hét végéig tartott az émelygés. Szinte folyamatosan, tehát nem csak reggel vagy este, hanem sokszor egész nap, ill. sokszor csillapodott aztán nagyon hirtelen rám tört. Viszont egyszer sem hánytam. Késöbb a vérnyomásom eshetett le hirtelen,mert párszor le kellett feküdnöm, úgy elgyengültem. De a 14. hét után már ezt sem éreztem, akkor már inkább kezdett feljebb menni a vérnyomásom.

Hány hetes vagy?

2012. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi rosszullét.


36 hetes ikres kismama

2012. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag végigszenvedtem az első 13 hetet. Állandóan rosszul voltam, mindent kihánytam, még éjszaka is kijött belőlem, ami estleg este lent maradt. Nagyon gyenge voltam, azt hittem sosem lesz vége, de aztán a 13-14. hét környékén elmúlt. Kitartást Neked! 19 hetes ikres kismama
2012. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 8-9. hétig semmilyen tünetem nem volt. Akkor produkáltam pár savas hányást, de ennyi. A terhességem első fele király volt, a második fele borzalom.

Jó egészséget, kitartást kívánok!

2012. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első terhességem ikres volt, semmi tünet nélkül, végig nagyon jól viseltem.Max. annyi= álmos voltam mindig .


Most ismét kismami 1.babás vagyok! Na ez aztán letett rendesen...még a 28 hétben is rosszul voltam..azt hittem sosem lesz a rosszulléteknek vége!

Inkább a második terhességet,azt mondják a szervezet hevesebben reagálja le...


Kitartás!Nemsokára boldog nagycsaládos leszel ! Gratula :-)

2012. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt nem hogy az elején hanem az egész terhességen keresztül,semmi de semmi észrevető...Gratula neked,az hogy úgy tűnik azt te miattad van vagyis a rosszuléltekre hivatkozva vagy a doki látta hogy ketten vannak???:)
2012. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!