Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy rugdos a...

Honnan tudom, hogy rugdos a baba? 18. hétben járó kismama.

Figyelt kérdés
Néha érzek olyat mintha zuborogna a hasam és nem tudom eldönteni hogy a babám volt vagy más. Félek hogy nem fogom felismerni mikor rugdos a babám!
2012. júl. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,:) az a "zuborgás" már a kisbaba, majd egyre jobban fogod érezni egy-két múlva.:)
2012. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint egy-két hét múlva már konkrétan érezni fogod,hogy a kisbaba mozog:)
2012. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En eloszor 17 hetesen ereztem iesmit 1-2 alkalommal,de utana sem... Igy szinten nem tudtam eldonteni hogy ot ereztem vagy sem... De amikor betoltottem a 20.hetet,naponta 2-3 alkalommal isereztem mocorgast. Akkor konkretan tudtam h o az. Elso babas vagyok es en us feltem ettol,de amikor mar eljon az ido hogy rendszeresen megmozduljon,akkor hidd el tudni fogod. Mert egyre tobb ugyanolyan intenzivitasu erzes lesz a pocidban :) en mindig ha tv-t neztem,fogtam a pocim es tapasztaltam az erzeseket. Hidd el hogy tudni fogod (en sem hittem,pedig igy van). 36 hkm
2012. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem is elsö baba.

már nagyon várom hogy biztos legyek benne! az apucija mikor érezheti?

2012. júl. 16. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Csak sajat tapasztalat alapjan tudom irni. Nalunk apa 23 hetesen erezte eloszor. Mert olyan ritkan mozgott,h csak akkor birtuk "rlkapni". Meg a keze is erdes es elotte akarhanyszor kerdeztem,h "erezted?" mindig szomoruan mondta h nem... De a 23.heten nekunk mar eleg erosen rugott.
2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én biztosan csak a 20.hét-ten éreztem,hogy tényleg ő volt.(1.baba)De akkor tudni fogod,teljesen más érzés mint most...:)Olyan mint amikor az izom tikkel a lábadban,csak most a pocidban majd.Ehez tudnám hasonlítani a legjobban...:)Nálunk apuka először 22 hetes korában érezte először,elég nagyokat rúg most már..:)Csodálatos érzés semmihez sem fogható..:)

24hkm

2012. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!