Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire használ a Magne B6?...

Mennyire használ a Magne B6? Nem ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
Kb három hetes terhes vagyok,az utóbbi napokban elkezdett a hasam alja szurkálni,ultrahangon még nem voltam mert állitolag az még korai a babának, az orvosommal még nem tudtam beszélni csak az aszinsztense mondta hogy ez természetes ,és hogy vegyek MagneB6 vitamint.Mennyire jó ez?
2008. máj. 5. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A szúrka ilyen idősen a legtermészetesebb dolog, alakul át a méhed, nekem nagyon kellemetlen volt az eleje, olyan meg akarok jönni érzés állandóan. A magnézium arra kell, hogy a simaizom ellazuljon, magyarul ne érezd olyan nagyon ezeket a változásokat. Bár ilyen korán még nem szokás szedni szerintem, mert ez természetes, de ártani viszont semmiképpen nem ártassz vele. A terhesvitaminok is mind tartalmazzák, pont ezért. A B6 vitamin pedig a magnézium felszívódásához kell+idegnyugtató. szokták adni egyébként hányás csillapítására is. Nyugodtan egyél napi egy szemet, túladagolni csak aberráltan nagy adagban lehet és akkor is csak hasfájást meg hasmenést okoz, plusz kiesik a patella reflex, de ez extrém nagy dózisban lenne pl. bevennél egyszerre mondjuk 30 tablettát!

Én is a 12-ik héttől szedtem folyamatosan!!

Boldog babavárást!

2008. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Izom lazító hatása van.Nyugodtan szedjed a babának nem lesz semmi baja tőlle.Főleg később amikor majd lesznek a keményedések akkor fogod érezni a hatását.Én is már régóta szedem,a béres magne B6-ot.Max adag napi 3szor 2szem.Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a béresből max. napi 1-2 tablettát szabad beszedni, mert 1 tabletta 250 mg-ot tartalmaz! a magbe b6 tablettánként csak 48 mg-ot! ezért abból max. napi 6 db-ot lehet bevenni!

olvassátok el a betegtájékoztatót!

2008. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!