Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A párommal július 5-én és 6-án szeretkeztünk védekezés nélkül.

A menstruációmnak szombaton kellett volna megjönni. A múlthéten jelentkeztek is a vérzés jelei mármint feszült a mellem ami még ma is tart bár már csak nagyon pici mértékben, valamint a folyásom is kevesebb lett. A derekam egyáltalán nem fáj, pedig a vérzés első napján szokott.

Tehát röviden és tömören összefoglalva: terhesség tünetei nem voltak, menstruációra utalók viszont igen, viszont semmi.

Ti mit gondoltok? Ez már csütörtök, péntek körül a 2. hét lesz.

Egyébként a beágyazódási vérzés mindenkinél jelen van? Ha igen , körülbelül mikor jelentkezik?


A válaszokat előre is köszönöm!


18/L



2012. júl. 16. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem terhességi TESZT még ma, ugyanis nem vagyunk jósok,látók....


A másik, következő menstuációtól gyógyszer szedése vagy gumi. És láss csodát, nem kell majd izgulnod. Hihetetlen ez a mai tudomány.



28hkm

2012. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem izgulok!

Szeretnénk ha összejönne!

Csak egy egyszerű kérdés volt, hisz még életemben nem álltam ilyen helyzetben. Szeretek tudni mindent.


Kioktatásokat és egyebeket nem szeretnék... Bár nem annak szántad, (legalábbis remélem :)) egy picit úgy tűnt mintha nem is tudom...

2012. júl. 16. 12:18
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem voltak menstruációra utaló tünetek és mégis baba lett belőle szerencsére. :D Beágyazódáskor vérzés nem törvényszerű.

22 hkm

2012. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Boldog Babavárást neked ! :)

2012. júl. 16. 12:24
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem semmi tünetem nem volt. Egyszerűen nem jött meg. Minden más tünet- mellfeszülés, álmosság, émelygés, csak a teszt után (7hetes terhes voltam akkor) jelentkeztek.



28hkm

2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy éreztem, hogy meg fog jönni, teljesen azok a tüneteim voltak, mint nem várt előtt, de szerencsére nem jött meg...:)

A helyedben reggel tesztelnék!

Kívánom, hogy legyen az, amit szeretnél!:)

Majd írj mi lett!


14+2 hetes kismami

2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:-)

Szerintem megvárom a csütörtököt és akkor veszek egy tesztet.

Köszönöm nektek!

Remélem, minden úgy lesz ahogy szeretném! Hisz akkor, én lennék az egyik legboldogabb a világon!

2012. júl. 16. 12:33
 8/17 anonim ***** válasza:
1 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését.nekem nem volt beágyazódási vérzésem.csak mindig azt éreztem,hogy meg akar jönni.sok negatív teszt után,multhéten nagyon halvány pozit teszteltem,ma ujra teszteltem és jól láthatóan pozitív:))) te is csinálj tesztet,akkor sem kell elkeseredni ha negatív :)) még bármi lehet,lásd az én példámat:)
2012. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

legyen igazad! :)

Igazából attól félek, hogy negatív lesz :(

2012. júl. 16. 17:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatom,hogy negatív lesz-e:) de csak reménykedni tudok,hogy minden jól alakul :))
2012. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!