Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5 napja késik a mensim,...

Nikol4 kérdése:

Már 5 napja késik a mensim, fáj a mellem, szúr a hasam "mintha meg akarna jönni" lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk kisbabát, utoljára 2012 júni 8.án volt meg, rendesen és napra pontosan jött meg, ahogy azelőtt! Én úgy éreztem, hogy 2012 júni 22.én volt a peteérésem, persze nem biztos, mert nem mértem semmivel, de arra is voltak jelek. 2012 június 26.án voltam a nődokinál, persze akkor nem látott semmit, mert még korai lett volna, na meg persze nem is azért mentem. 2012 július 6.-án kellett volna megjönnie, de azóta csak görcsök és alhasi fájdalom van, és a mellem is egyre jobban fáj és érzékeny. Evés után volt puffadás, s néha rossz a közérzetem. A szagoktól és az ételektől nem undorodom. Tesztet már csináltam ma (2012 július 10.-én), de negatív lett! Persze én nem voltam megelégedve a tesztel (Predictor early), mert a kontroll csíkot is halványan lehetett látni...de lehet hogy attól még nem volt rossz! Kérlek segítsetek...lehetek terhes, vagy ne reménykedjek????? Mikor csináljak esetleg új tesztet? Voltak valakinek hasonló tünetei...s most babázik, vagy babát vár?????
2012. júl. 10. 23:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Ha meg csak 5 napot kesik ,ne eld bele magad!!a teszt csinalasa is tul korai volt !bar a tuneteket is korainak vallom,.de amugy a tunetek egyeznek a terhessegi jelekkel,.talan probalkozz 1 het mulva ,remeljuk addigra nem fog meg jonni!es pozitiv lessz a teszt!!en digitalis tesztel csinaltam ami kimutatta hogy 1-2 hetes vagyok,.azota mar van egy 10 honapos nagy lanyom :) sok sikert !!
2012. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Utolsó mensi: 6.9

Teszt: 7.8

A kontrollcsík erős, a tesztcsík gyengébb, de szépen látható. X-epillel teszteltem.

Szerintem próbáld meg mást teszttel, mert lehet, hogy baba tényleg.

Én bízom benne, hogy pár nap múlva ujjongva fogsz írni...

2012. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
szerintem másik tesztel kellene próbálkoznod.... mondjuk én 2 héttel a nemvárt után teszteltem, akkor úgy virított a2. csík délutániból is hogy csak na :D
2012. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

utolsó menszim 06.08

nem várt 07.10


pozi teszt 07.08. x-epil tesztettel, csináltam másnap még egyet (Prompt, kazettás, de jó formán nem látszódott rajta semmi) majd még egy x-epil és azon ott volt szépen!


csinálj másik tesztet!

2012. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Utolsó mensi:06.04.

Nem várt:07.07.

Teszt:full pozitív:07.02.


Nyugalom...Szorítok, hogy jó hírrel szolgálj!

2012. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Csajok, mennyi szép márciusi baba lesz :) Kérdező, helyzet?
2012. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.... az x-epilt gyógyszertárban lehet kapni???? Ma megyek venni egyet!!!!! Amint megcsináltam írok, hogy hogy sikerült....mindenkinek akinek pozitív lett a tesztje boldog és egészséges babavárást kívánok, akinek nem pozitív annak meg kívánom, hogy legyen az!!!! :-)
2012. júl. 11. 11:33
 8/52 anonim ***** válasza:
x-epilt már lehet szinte mindenhol kapni! én holnap megyek a dm-be venni más fajtát, mert ezzel nem akar erősödni a csík! :S Remélem nem lesz baj!
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Én is remélem nem lesz baj...drukkolok! Nekem még azt mondták, hogy a one step is jó.... már nem tudom mit vegyek! Ha valaki tud ajánljon egy jó tesztet. Kösziiiii
2012. júl. 11. 11:45
 10/52 anonim ***** válasza:

Ilyet akarok venni megint! a lányomnál bejött! Dm-be lehet kapni! Legalábbis remélem hogy még van!

[link]

2012. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!