Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5 napja késik a mensim,...

Nikol4 kérdése:

Már 5 napja késik a mensim, fáj a mellem, szúr a hasam "mintha meg akarna jönni" lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk kisbabát, utoljára 2012 júni 8.án volt meg, rendesen és napra pontosan jött meg, ahogy azelőtt! Én úgy éreztem, hogy 2012 júni 22.én volt a peteérésem, persze nem biztos, mert nem mértem semmivel, de arra is voltak jelek. 2012 június 26.án voltam a nődokinál, persze akkor nem látott semmit, mert még korai lett volna, na meg persze nem is azért mentem. 2012 július 6.-án kellett volna megjönnie, de azóta csak görcsök és alhasi fájdalom van, és a mellem is egyre jobban fáj és érzékeny. Evés után volt puffadás, s néha rossz a közérzetem. A szagoktól és az ételektől nem undorodom. Tesztet már csináltam ma (2012 július 10.-én), de negatív lett! Persze én nem voltam megelégedve a tesztel (Predictor early), mert a kontroll csíkot is halványan lehetett látni...de lehet hogy attól még nem volt rossz! Kérlek segítsetek...lehetek terhes, vagy ne reménykedjek????? Mikor csináljak esetleg új tesztet? Voltak valakinek hasonló tünetei...s most babázik, vagy babát vár?????
2012. júl. 10. 23:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
:-) Köszi a képet...én mintha múltkor láttam volna a dm-be! Szerintem még lehet kapni. Mitöl olyan jó s mennyibe kerül?
2012. júl. 11. 12:09
 12/52 anonim ***** válasza:
nekem ez mutatta ki a lányomat is szépen a nem várt ideje után 5-6 nappal! 1000 ft alatt volt akkor még!
2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Szupeeer...gratulálok a lányodhoz! Remélem nekem is kimutat valamit! :-) Drukkolj...mert nagyon szeretném! :-)
2012. júl. 11. 12:24
 14/52 anonim ***** válasza:

Drukkolok, azért segítek! :D


És köszi! írj, ha megcsináltad, de lehet privit, mert ügye itt nem jelez, ha új kiírás jön! :S

2012. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Rendbeeeeeen, priviben írok, de az csak pénteken lesz, akkor lesz már 1 hetes a késés. Akkor már csak kimuta valamit 1 teszt....nem? Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a drukkot!!!! :-)
2012. júl. 11. 13:25
 16/52 anonim ***** válasza:

én is pénteken csinálom, meg a kövit! NA majd egyeztetünk mi is történt! :D


És addig is nyugi!

2012. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Én már nem bírtam ki a holnapot, ma reggl első vizeletből x-epillel csináltam egy tesztet és gyönyörű szép kivehető pozitívat mutatott 6 nappal a nem várt után! Szerintem már kedden is pozitívnak kellett volna lennie de rossz volt a teszt. Mostmár mindegy is.....

Kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy 3 hónap próbálkozás után összejött... mindenkinek köszönöm a támogatást!

Drukkolok mindenkinek a pozitív tesztért!!!!

2012. júl. 12. 11:13
 18/52 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg a tesztemet 2 kép is van róla, bár kicsit homályos mert telóval csináltam, de szerintem a lényeg látszik rajta:

[link]

[link]

2012. júl. 12. 11:23
 19/52 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg szép pozik! Gratu! Én nem tudok hogy csinálok e még tesztet! de ilyenek lettek az enyémek!



[link]


de nekem még csak 5 napja késik!

2012. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!