Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5 napja késik a mensim,...

Nikol4 kérdése:

Már 5 napja késik a mensim, fáj a mellem, szúr a hasam "mintha meg akarna jönni" lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk kisbabát, utoljára 2012 júni 8.án volt meg, rendesen és napra pontosan jött meg, ahogy azelőtt! Én úgy éreztem, hogy 2012 júni 22.én volt a peteérésem, persze nem biztos, mert nem mértem semmivel, de arra is voltak jelek. 2012 június 26.án voltam a nődokinál, persze akkor nem látott semmit, mert még korai lett volna, na meg persze nem is azért mentem. 2012 július 6.-án kellett volna megjönnie, de azóta csak görcsök és alhasi fájdalom van, és a mellem is egyre jobban fáj és érzékeny. Evés után volt puffadás, s néha rossz a közérzetem. A szagoktól és az ételektől nem undorodom. Tesztet már csináltam ma (2012 július 10.-én), de negatív lett! Persze én nem voltam megelégedve a tesztel (Predictor early), mert a kontroll csíkot is halványan lehetett látni...de lehet hogy attól még nem volt rossz! Kérlek segítsetek...lehetek terhes, vagy ne reménykedjek????? Mikor csináljak esetleg új tesztet? Voltak valakinek hasonló tünetei...s most babázik, vagy babát vár?????
2012. júl. 10. 23:02
1 2 3 4 5 6
 51/52 Nikykeeehh válasza:
Sziasztok,Mi a parommal 1 eve probalkozunk de sajnos meg mindig semmi.. volt egy 3 honapos megszakitas en Londonba dolgoztam o meg Magyarorszagon volt, de most ujra egyutt vagyunk, es masfel honapja probalkozunk. most aguszutus 3.an kellett volna megjonnie, de kesik mar 3.napja. mit tegyek? erdemes mar tesztelni?? es ha igen, akkor melyik a legjobb teszt? (Londonba vagyunk) nagyon szeretnenk mar a kisbabat, de olyan remenytelennek tunik :(
2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
egyik ismerösöm Londonban él. azt mondta,hogy a legolcsóbb teszt is megbízható.szerintem érdemes lenne egyet csinálnod :)
2012. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!