Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben (ill. környékén)...

Győrben (ill. környékén) melyik 4D babamozi a legjobb? Ha esetleg tudod, az árát is írd meg légyszi!

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mozizni szeretnél (csak),akkor a kyncs központ.Nagyon profik 15000 ft az ára.Minket visszahívtak újra,mert úgy feküdt a drágám,hogy nem mutatta meg minden lényeges adatát,így egy héttel később újra lemérték,hogy biztos leletet adjanak.Ha tudsz a Macához kérj időpontot,ott ő a legprofibb.
2012. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elsővel.

32 hkm

2012. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!



Kyncs Magzati Diagnosztika Központ. A legjobbak, igaz 15.000ft a vizsgálat, leletet is kapsz, + 500ft darabja a képnek. Minket is visszahívtak mert a kisfiam csak a kukacát mutogatta az arcát nem.

Szóval megdolgoznak a pénzükért,és nagyon nagyon rendesek.



Ezek vagyunk mi:


[link]



[link]


Fél mosoly :)


[link]


Ezt pedig Én vágtam ki bizonyítéknak a videóból :)


[link]



Sok boldogságot!



28hkm

2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek a választ!Kedves Utolsó, nagyon jók a képek, édi a bébi :) és a kukac "kivágás" haláli :D az arcos képeket hány hetesen csinálták?
2012. júl. 16. 07:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)


26+5 hetesen voltunk elöszőr, akkor nem mutatta meg magát, majd pont egy hét múlva hívtak vissza.


Az arcos képek 27+4 hetesen készültek, de ez ott van a kép sarkában :)


Muszáj volt a kukacot kivágni :)


28hkm

2012. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem figyeltem a kép sarkát :) a bébipofira koncentráltam...na meg a kukacra :D.

Épp azon gondolkoztam, hogy mikor menjek el a 4D-re, mikortól látható jól a kicsi arca...20 hetes vagyok, de akkor ezek szerint még várnom kellene kicsit hogy ilyen jó képet kapjak :)

2012. júl. 16. 08:16
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szia, én a Bem téri uh-n voltam, de tényleg a kyncs a legjobb.

Ez a kép 31 hetesen készült :)

32 hkm

2012. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajjjj, de cuki Ő is :)))
2012. júl. 16. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, azt mondják a 24ik héttől érdemes menni, persze elötte is élmény egy szülőnek :) De nem bántam meg, hogy a 26ik hét végén voltunk. MEg a 27ik végén :D Kisfiam elintézte :)



Szerintem Te is ekörül gondolkodj, csak legalább 3héttel elötte hívd fel őket, eléggé be vannak táblázva :)


28hkm

2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudnátok nekem segíteni abban hogy a Petz Aladárban milyen lehet a 4Ds mozi! ár nem érdekel csak hogy hány perces lehet a videó és kép is kapható e :) mi már a 25 hétnél járunk és a a Kyncsbe már soká lenne időpont!!!megköszöném ha tudnátok segíteni :)
2013. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!