Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van most valahol Budapesten...

Van most valahol Budapesten babamozi-4D uh akció vagy kupon?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a g1 intézetben akciós kupon, de lemaradtam róla :S
2012. júl. 3. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem akció, de jó dolog szerintem ha van Széchenyi kártyátok, mert a Mester utcai szakrendelőben lehet fizetni vele a szórakozás részről...
2012. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eszetekbe ne jusson oda menni, nagyon nem empatikus a szonográfus nő, mondhatni b...ó. Nem éri meg!!!
2012. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg?? :( Mondjuk nekem van olyan kedves stílusom, hogy megmondom a magamét..Könyörgöm alaphangon 9 ezer egy 4d-s babamozi, na ne hogy már húzza a száját a kedves, mert fizetés nélkül hagyom ott a f.aszba.már bocsánat!!
2012. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van! Én hülye voltam, mert kifizettem. Bár utólag megreklamáltam és visszahívtak, de annak sem volt sok értelme. A gépük sem túl profi, ja és egy sima ezer éves színes tv-n nézheted csak a babádat. Szerintem a mai világban a minimum egy nagy LCD vagy Plazma tv. Nem?
2012. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De igen!!

Én a 2. babámat várom.Lányommal is voltunk 4d-n, de akkor a Margit kórházba, ahol viszont 1000%-osan meg voltam elégedve mindennel.Nagyon kedvesek voltak, és a felszereltség is kitűnő volt.Akkora LCD-n néztem a babámat, hogy alig láttam egybe!! XD Csak most messze vagyunk sajnos...de ilyen információk birtokában lehet inkább elautózunk odáig!!

2012. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most van megint!

[link]

2012. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez az, jujjjjjjjj de kösziiiiiiiii, ennek nagyon örülök!!!!

Ez a kedvenc 4D uh- szalonom!!!!

3. terhességem, mindig ide szoktunk menni :) :)

Köszi!!!!!

2012. júl. 9. 08:04
 8/10 anonim válasza:

Most itt van kupon:

[link]

2012. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én kétszer is az Oxivit Orvoscsoportnál voltam és nagyon kedves a szonográfus hölgy. Annyira szépen látszott a babám, hogy nagyon meghatódtam. Ezt tiszteletben tartva végezte az egész ultrahangot.


Már másodjára is elmentem és nagyon ajánlom őket mindekinek! A babapremier.hu oldalon vagy az oxivit.hu oldalon látjátok őket :) Mindig van valami kedvezmény, ha nincs fenn az oldalon kérdezzétek őket telefonon!

2013. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én ezen az oldalon láttam babamozi ultrahang kuponokat mostanában:

[link]

2013. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!