Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti szoktatok vörösbo...

Kismamák! Ti szoktatok vörösbort inni?

Figyelt kérdés

Az orvosom és a védőnő is azt tanácsolta, hogy alkalmanként igyak a vacsorahoz 1 dl minőségi vörösbort. Ma este kipróbáltam, és egészen elzsibbadtam tőle. Régebben sem ittam, most meg evidens, hogy semmit:) Azt mondjak jó vérképző és egészséges is.:)

Kicsit rosszul érzem magam tőle, főleg, hogy megéteztem ezt a picit is:)

Ti szoktatok inni alkalmanként vörösbort?

16 hetes kismami :)



2012. júl. 13. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én alkalmanként iszok 1 dl-mindig is nagy "borászok" voltunk a férjemmel, imádjuk a kiváló mesterminőségű "munkákat".

Sógornőm mindkét terhességénél rendszeresen fogyasztott ilyen alkalmankénti 1 dl-t (ő is úgy itta mint én iszom, hogy azt az 1 dl-t kb 1-2 óra alatt nyalogatta el), semmi de semmi baja nem lett, sőt mindig rendben volt minden vérképe, nekem is mindenem tökéletes.

ha nem szereted ne igyál, válassz más vérképzőt. én nagyon szeretem, de a várandósság alatt egyáltalán nem kívántam meg annyiszor mint nomrális esetben (kb3x ittam eddig). Inkább figyelek a testemre, ha szeretnék inni, iszok, de ha nem akkor én pl. anyósom feketeribizli levét iszogatom, isteni, és tele van vassal!:)

2012. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok (előző voltam)
2012. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A finom minőségi habzóbort szeretem, ha azt is szabad, akkor azt fogok inni néha-néha picit :)

Köszönöm nektek! :) És egészségetekre!

2012. júl. 14. 09:56
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csatlakozom. Mondjuk én eddig csak egyszer ittam, kb 2 decit. :) Jó lelkiismeret furdalásom lett tőle, pedig tudom hogy nem ártott. :)

Boldog Babavárást!

36 hkm

2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én most is épp azt iszom, 1,5 dl-t. Hetente egyszer szoktam ennyit inni, ritkán 2szer. Én is elzsibbadok, fáradok tőle, de nekem is azt mondták, hogy egészséges, nem nagy mennyiségben és nem minden nap.

18+4 kismama.

2012. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Parom nagymamaja szuleszno volt es mondta,hogy bizony regen a koraszules megelozesere alkoholos infuziora kotottek a noket,mert ellazitja az izmokat,kb.mint a magnezium.
2012. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem kifejezettem ajánlotta a doki is, védőnő is, hogy esténként 1 dl vörösbort igyak meg. Elég gyatra volt a vérképem. Emiatt mondták.
2012. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!