Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti szoktatok vörösbo...

Kismamák! Ti szoktatok vörösbort inni?

Figyelt kérdés

Az orvosom és a védőnő is azt tanácsolta, hogy alkalmanként igyak a vacsorahoz 1 dl minőségi vörösbort. Ma este kipróbáltam, és egészen elzsibbadtam tőle. Régebben sem ittam, most meg evidens, hogy semmit:) Azt mondjak jó vérképző és egészséges is.:)

Kicsit rosszul érzem magam tőle, főleg, hogy megéteztem ezt a picit is:)

Ti szoktatok inni alkalmanként vörösbort?

16 hetes kismami :)



2012. júl. 13. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bort,úgyhogy nem! :)
2012. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Helló. Én szoktam néha inni picit. de mától áttértem a gránátalmalére. 30 hkm
2012. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sört is javasolták alkalmanként. Főleg, hogy soha nem voltam sörös, de a terhesség elején annyira kívántam mint mást semmit. Akkoriban volt hogy majdnem minden nap megittam egy dobozzal. Lehet durván hangzik, de minden más folyadékot kihánytam. Ekkor kérdeztem a dokit, hogy ártok e ezzel és mondta hogy még egészséges is.

Persze a rosszullétek elmultával ez is elmaradt.

2012. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

En piros szololet szoktam inni. Nem azt a 10 %-osat, hanem igazi szolo le juicet. Amit hutoben arulnak es csak par napig all el.

Vorosbort nem birtam meginni. Nekem is ajanlotta az orvos. En is szarul voltam tole, zsibbadtam, meg minden bajom volt.

2012. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Van nem alkoholos vérképző is.
2012. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem mert nem szeretem. De ha egészséges akkor majd egy picit esetleg :)
2012. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bort nem, mert az nem szeretem, viszont a múltkor a nagy hőségben egyik este megittam egy kis pohár jéghideg sört. Na az jólesett!
2012. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb.ennyi idős terhes lehettem,mint Te,amikor ittam egy fél pohár 10%-os eperbort. Ennyi elég is volt a becsiccsentéshez :D azóta bort nem ittam,mert nagyon megcsap az alkohol,terhesség előtt sem igazán ittam,max.alkalmakkor. De egy jó,hideg sörnek én sem mondok nemet.
2012. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:) én sem vagyok annyira oda a borért, de megittam tegnap egy picit belőle:) nem hiszem, hogy rendszeres lesz:D

Csak kiváncsi voltam, hogy ki az aki még kipróbálta ezt vagy esetleg a sört :)))

Boldog babavárást annak, aki még kismama közületek:)

2012. júl. 14. 08:57
 10/17 anonim ***** válasza:

SZia!


Én minden héten megiszom legalább egyszer de inkább kétszer 2 dl-t. Semmi bajunk nincs tőle, a dokim mondta, hogy akár naponta is lehet. Este szoktam inni, lefekvés előtt, mert lezsibbaszt és jót alszom tőle. Mert amúgy rossz alvó vagyok, főleg ilyen melegben, főleg várandósan. :)

Nyugodtan igyál, de ha nem esik jól, akkor inkább ne, mert az azt jelenti, hogy a szervezeted nem kívánja. Esetleg sör, vagy pici pezsgő. Egyáltalán nem árt!

Szép babavárást!


21 h km

2012. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!