Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony kismamák! Tényleg...

Vékony kismamák! Tényleg előbb meglátszik a pocak a vékonyabb kismamákon, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van valami összefüggés a testalkat,és a pocak növekedése között?Kinek mikor kezdett tényleg látszódni,hogy terhes?
2009. júl. 12. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy előbb meglátszik a véknyakon, hiszen a lapos has kiadja a formát sokkal hamarabb, mint kerekebb formák, mert az úszógumik takarnak :)
2009. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én vékony és magas vagyok kb 5 hónaposan olyan voltam mint egy kiadós étkezés után. Még szülés előtti pár napba sokan azt hitték hogy kb a felénél tarthatok volt olyan szomszéd aki azt hitte kora szülött lett mert kicsi hasam volt aztán már babával rohangálok pedig időbe született 3350g 54 cm-el

2009. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem Én már betöltöttem a 20. hetet, mire valami végre kezdett látszani, mint aki jól lakott, pedig nagyon vékony vagyok.
2009. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Van esetleg olyan vékony kismama,aki saját tapasztalattal tudna segíteni?Mikor kezdett nektek látszódni a pocak?

Én 5 hetes vagyok kb,és nagyon vékony alkatú.Mikor fog szerintetek látszódni?

Most is látni a hasam,de az ugye inkább attól van,hogy eléggé fel vagyok fújódva!

2009. júl. 12. 19:12
 5/11 A kérdező kommentje:

Mire kiírtam a kommentet,addigra írtatok is :P

Köszi!

Lehet,hogy inkább csak az elején látni jobban,és később meg pont fordítva?

2009. júl. 12. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem csak vékony ismerőseim meséltek, hogy nekik milyen volt terhesen.

Hát ők azt mondták, hogy elölről meg hátulról kb nem is látszott, hogy terhesek, csak oldalról egy kicsit.

Mert bár a dudor az elején hamarabb látszik, a vékonyságuk miatt nem is lett akkora hatalmas pocakjuk.

De persze ez sem törvényszerű, mint semmi más sem az terhességgel kapcs.Láttam én már nagy pocakos vékony kismamát és fordítva, de tény és való, hogy nagy %-ban nem volt nekik olyan nagy a hasuk.

2009. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 15 hetes vagyok,de még semmi nem látszik.És vékony vagyok én is.
2009. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én átlagos vagyok.165cm-vel és 59kg-mal kezdtem.A 25.héttől kezdett el látszani a pocakom.Előtte semmi.


28hetes pocis

2009. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nekem nagyon korán látszott már. 163 cm-vel és 51 kg-val kezdtem,most a 33.ik hétben vagyok hiztam 9 kg-ot de csak pocim van. Mindenki azt hiszi minden órás vagyok már. A 10.-ik héten már a melóhelyemen a fönököm magától kiszurta hogy terhes vagyok annyira kezdett kiemelkedni a pocim,4-5 hónaposan pedig már azt hitték hogy a 7 hónapos körül vagyok:-) Ugyhogy nekem az elejétől fogva nagyon látszik,igaz hogy nehéz is,nagyon sokszor húzza a gerincemet,hátamat. De nem baj édes teher:-) Boldog babavárást neked is!
2009. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kb a 20. hét után ugrott egy nagyot, utánna alig nőtt valamit, amikor szülni mentem, az ügyeletes orvos megjegyezte, hogy kicsi a hasam, és megkérdezte mekkorának mérték utoljára a babát. 9. hónapban akkorka volt, mint vkinek a 18. hét körül :)

Egy rokonom viszont (szintén vékony) utánnam szült 2 hónappal, és elejétől akkora hasa volt, azt hitték hogy ikrei lesznek.

2009. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!