Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tommee Tipee anyatejes kezdősz...

Tommee Tipee anyatejes kezdőszettet érdemes megvenni, vagy inkább külön válogatva kevesebbet?

Figyelt kérdés
A márkát illetően már biztos a választásunk, és az ár sem mérvadó, mégsem szórnánk azért feleslegesen a pénzt, ha véleményetek szerint elég bőven kevesebb üveget venni külön...nem értem miért kell ennyi különböző üveg? tényleg szükséges lehet ez?

2012. júl. 12. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tartalmaz pontosan?
2012. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
Mi megvettük a kezdőszettet és "szerencsére"használtuk is rendesen.Kiegészítést kellett adnom.Aztán a fiam úgy gondola 6 hós kora körül,hogy Ő már nem kér tápszert és a nagy cumisüvegek itt vannak használat nélkül.Ettől független nem bántam meg mert még akciós is volt,így nagyon megérte:-)) És nálunk nem volt cumizavar sem.Szerintem ez a Tommee kialakitásának is köszönhetjük:-))
2012. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg, ha szükség lesz rá, elküldheted érte a férjedet, vagy valakit. Én megvettem az Avent anyatejtároló szettet, aztán végülis nem tudtam szoptatni, alig volt tejem. Bontatlanul áll a doboz most is a helyén. Nem ijesztgetés képpen, de nem biztos, hogy lesz majd tejed, így lehet, hogy kidobott pénz lesz. Ha meg kell, meg lehet venni bármikor.
2012. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megvettem. Akcióban volt, remélem kihasználom majd. Nem akartam, hogy a férjem rohangáljon érte, ha esetleg szükségem lesz rá és nem lett volna. Bár tudom, nem nagy dolog.

De én úgy gondolom, hogy jó lesz minden része. Bizakodó vagyok!

2012. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát :) Még így is kicsit tanácstalan maradtam, de lehet megvesszük, ha netán nem tudjuk használni, akkor még mindig ott a vatera, és a jófogás :) :) :)
2012. júl. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!