Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor készítsük el a baba...

Mikor készítsük el a baba fekhelyét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, pontosíthatnál!

De ha a szülés előttre gondoltál, akkor amikor már berendeztétek a szobáját, és minden a helyén van. Mert ugye csak jobb úgy haza menni hogy olyan az ágya ahogyan te megcsináltad, és van egy biztonságos hely hova rakni.

Ha nem csinálod meg, Apuka lehet hogy a nagy izgalomban elfelejti, vagy csak összedobálja.

2012. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hét van még hátra nem fog leporosodni vagy ilyesmi?
2012. júl. 12. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:

férjem azt mondta, ha hazajöttünk, akkor ágyaz meg, az ágyneműk is akkor lesznek kimosva frissen.

(Többi dolog lassan kész, ruhák gyűlnek a szekrényben, stb.)


35+5 h ikres km

2012. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, persze ha olyan sok időd van még akkor a kiírt nap előtt vagy napon kimosnám, aztán megcsinálnám az ágyát, pár nap alatt nem porosodhat annyit. Esetleg majd szólj a férjednek hogy amíg a kórházban vagytok naponta rázza ki, rakja ki a napra és akkor jó lesz mire hazaértek!
2012. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én rábízom apukára, amíg a kórházban vagyunk. Majd akkor összerakja és beleteszi a lepedőt és a többit!
2012. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valamivel (pontosan nem tudom, de nem egy hónappal :) ) szülés előtt kimostam és letakartam egy tiszta lepedővel.
2012. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ennek ekkora feneket keríteni, legrosszabb esetben gyorsan megágyazol neki, miután hazaértetek a kórházból. Persze nem árt kimosni azt ami a kiságyban lesz, de nem kell mindent oda készíteni, hiszen az csak pár perc, akármikor meg lehet csinálni.

Amikor hazahoztuk a kisfiamat, nem tettük le rögtön a kiságyba, a nappaliban a kanapéra terítettünk egy textil pelust, és azon feküdt. Azóta is sokat szunyókál köztünk a kanapén.

2012. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!