Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már 4 hónapja próbálkozunk...

Ha már 4 hónapja próbálkozunk és nem jött össze a babó, már érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Ebből 1-2 hónapig peteérés időszakában nem tudtunk együtt lenni, de a többi hónapbank 2 naponta együtt voltunk. 2 hónapja voltam nőgyógyásznál ellenőrzésen, elvileg lát peteérést, a sárgatest is megfelelő méretű volt, a méhnyálkahártyám általában 12-14 mm-re megvastagszik, rendszeres a mensim, a pajzsmiriggyel sincs gond.
2012. júl. 12. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mivel abban a hónapban összejött, így addig ittam amíg a doki meg nem erősítette a tesztet. 5 hetesen mentem először és még 2 hétig ittam,amíg nem volt szívhang. Féltem nehogy megint elmenjen a baba.
2012. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szerinted nekem lehetett a palástfűtől, hogy 5 napot késett? Mert soha nem szokott. De akkor sokkal jobban fájtak a melleim is meg nagyobbak is lettek.
2012. júl. 12. 19:42
 13/14 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy a teától volt,hiszen progreszteronserkentő hatása van. Nem vagyok orvos, de valószínű ,hogy megemelkedett progreszteron szint jó lett volna a teherbeeséshez ,viszont a megtermékenyülés elmaradt, később vált le a nyálkahártya és e miatt késett a menses. Egy két napra amúgy ne idd a teát. Vagy igyad normálisan ciklustól ,ciklusig vagy inkább ne is igyad. Ez bezavarhatott.

Mensi első napjától a 14.napig cickafarkfű, majd palástfű a menses első napjáig. Napi 2 pupozott kanál ,20 percre lefedve, leszürve és elkortyolgatva. A középidőbe környékén lehet emelni mindkettőt napi 2-szeri adagra.

2012. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barbiii1987 válasza:

4 hónap még kevés az átlag teherbeesési idő 1 év, szóval még van idő :) nekem fél év után sikerült!


halkan mondom 5hkm :)

2012. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!