Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon ért hozzá, hogy a...

Aki nagyon ért hozzá, hogy a pocak alakjából mi lesz kisfiú, vagy kislány?

Figyelt kérdés

36+4 hetes vagyok,és nem tudom még biztosan.csak 1x mondtak valamit,ami ugye nem biztos.

[link]


2012. júl. 12. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány.


Ne adj a pocakformás babonákra.

2012. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
De már megmondták neki 20 hetesen, h fiú...szerintetek eltűnhet a kukac?
2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Én lányos pocinak mondanám. De jó neked, hogy csak ekkora pocid van. Én még csak kerek 35 hetes vagyok, fiúval, hát nagyon nagy a pocakom a tiedhez képest.
2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
20hetesen sima uh volt.4d-en nem voltam.nagyon sokat lehet hallani,hogy a legvégén mégse az,amit eddig mondtak.
2012. júl. 12. 13:27
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban elhinném azt, amit a 20 hetesen uH-on mondanak, mint azt, amit a pocak formájából állapítanak meg laikusok.
2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

OFF: en kisfiut irok,erre lepontoznak :s en nem ertem itt a nyalis lepontozokat...azert mert O kislanyt szeretne..irjatok hogy kislany (tisztelet a kivetelnek),de aki azert engem lepontoz mert en kisfiut irok hat szegyellje el magat!!! Miert "nem hasznos" a velemenyem? :O

Kulonben is mindegy csak egeszseges legyen!

2012. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát én most bevállalom, hogy lepontoztam. Ugyanis nem sokra tartom azt, aki erre a kérdésre nem azt a választ írja, hogy ez bizony nem hozzáértés kérdése...

Kedves kérdező, nincs olyan hozzáértő, aki jogosan következtetne bármire is a hasad formájából. Semmi köze a baba neméhez. Nem tudom hány évszázadnak kell eltelnie, hogy a nők végre felfogják ezt... De aki ennyire hisz benne, magyarázza már el, hogy mi ebben a logika, légyszi!

2012. júl. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
@Utolso nagyon magasrol teszek ra hogy lepontoztal!es kulonben te sem a kerdesre valaszoltal hanem az en komimra reagaltal hajnal 2 ora 20 kor te kis unatkozo...deha mar a logikanal tartuk,elmagyaraznal Te nekem,miert ne lehetne benne valami...ugyanis regen nem volt 4D sot semilyen D...az asszonyok megis talalgattak,vagy bejott vagy nem,de olyat azert ne mondjal mar hogy nincsen benne semmi...vagy valamifele kutatast vegeztel edesem? :O nah puszih
2012. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hívd édesemnek, aki örül ennek, én sajnos nem vagyok az édesed.

Ja, régen az asszonyok 50%-os pontossággal el is találták a baba nemét! Ez aztán már komoly tudomány :)

De tényleg meséld már el ennek a logikáját... Mitől lesz "hegyes" has a fiúknál? Odanyomják a kukijukat, vagy mi? :)

2012. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jah, az "unatkozóra" még nem reagáltam. Nem unatkozom, csak tudod napközben van jobb dolgom is, mint itt röhögni ezeken az okosságokon, ugyanis eléggé lefoglal a kisfiam, akivel bizony jó kerek pocakom volt, képzeld, ezért írtam éjszaka :)
2012. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!